با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ۱۳ گام به سوی ثروت (کتاب تمرین بیندیشید، ثروتمند شوید) اثر جوئل فوتینوس

کتاب ۱۳ گام به سوی ثروت (کتاب تمرین بیندیشید، ثروتمند شوید)

نویسنده:جوئل فوتینوسآگوست گلدمترجم:مهین خالصیانتشارات:انتشارات نسل نواندیشسال انتشار:۱۳۹۲تعداد صفحه‌ها:۱۵۱ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۲.۵از ۶ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۲

تعداد صفحه‌ها۱۵۱ صفحه

معرفی کتاب ۱۳ گام به سوی ثروت (کتاب تمرین بیندیشید، ثروتمند شوید)

«۱۳ گام به سوی ثروت (کتاب تمرین بیندیشید، ثروتمند شوید)» کاری از جوئل فوتینوس و آگوست گلد با ترجمه مهین خالصی (-۱۳۳۴) است که راه‌کارهایی روان‌شناسانه را برای دست‌یابی به موفقیت مالی بیان می‌کند. هر نوع موفقیتی، با هر نوع ماهیت یا مقصودی، باید با میلی سوزان و شدید برای چیز معینی آغاز شود. طبیعت از طریق اصل عجیب و قدرتمند «شیمی ذهنی» که هنوز ناشناخته است، «آن خواسته» را در انگیزه ای همراه با میل شدید می پیچد که واژه ی غیرممکن را نمی شناسد و هیچ واقعیتی را تحت عنوان شکست نمی پذیرد. در روزگاران قدیم، مبارزی بزرگ در موقعیتی قرار گرفت که مجبور شد تصمیمی بگیرد که همان تصمیم، موفقیتش را در میدان جنگ تضمین کرد. او می خواست سپاهیانش را روانه ی مقابله با دشمنی قوی کند، که تعداد سربازانش بیش از سربازان او بود. وی سربازانش را سوار کشتی کرد و به سمت کشور دشمن، روانه شد. پس از این که سربازان و تجهیزات را پیاده کرد، دستور داد آن کشتی ها را بسوزانند. وی پیش از اولین نبرد، خطاب به سربازانش گفت: «می بینید که قایق ها دود شده و به هوا می روند. این یعنی که ما نمی توانیم زنده این ساحل را ترک کنیم، مگر این که پیروز شویم. حالا ما هیچ راهی نداریم؛ یا می بریم و یا به هلاکت می رسیم!» و در نهایت آن ها پیروز شدند.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

2figh
۱۳۹۸/۰۶/۲۱

تمرینات کتاب بیندیشد و ثروتمند شوید .زیاد خوب نبود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۲)
هر نوع موفقیتی، با هر نوع ماهیت یا مقصودی، باید با میلی سوزان و شدید برای چیز معینی آغاز شود.
مادربزرگ علی💝
کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» است، شما را یاری خواهد کرد تا مفهومِ رؤیای خود را به واقعیت موجود در صفحه ای که می خوانید تبدیل کنید؛ جایی که آن را خواهید دید، خواهید ساخت و به آن زندگی خواهید بخشید.
hossein m