با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در مصاف سلطه (استکبارشناسی در گفتمان انقلاب اسلامی)

دانلود و خرید کتاب در مصاف سلطه (استکبارشناسی در گفتمان انقلاب اسلامی)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب در مصاف سلطه (استکبارشناسی در گفتمان انقلاب اسلامی)  نوشته  اندیشکده برهان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب در مصاف سلطه (استکبارشناسی در گفتمان انقلاب اسلامی)

«در مصاف سلطه (استکبارشناسی در گفتمان انقلاب اسلامی)» به قلم جمعی از پژوهشگران، کتابی است که مفهوم استکبار، از دیدگاه آیات قرآنی، کلام امام خمینی و مقام معظم رهبری را بیان کرده و در نهایت با توجه به تبیین صورت گرفته، مصادیقی ملموس از رفتار دولت آمریکا به‌عنوان نمود عینی استکبار (به تعبیر رهبر معظم انقلاب) را ذکر کرده‌است.

بخشی از کتاب را می‌خوانید:

رهبر معظم انقلاب، در دیدار خود با پنجاه هزار فرمانده‌ی بسیج کشور که در ابتدای کتاب نیز مورد اشاره قرار گرفت، استخوان‌بندی استکبار در همه‌ی دوره‌ها را یکسان و تنها شیوه‌ها و روش‌های آن را در طول زمان متفاوت دانستند: «آنچه نقطه‌ی مقابل نظام اسلامی است، استکبار است. جهتگیری خصومت‌های نظام اسلامی، با نظام استکبار است. ما با استکبار مخالفیم. ما با استکبار مبارزه می‌کنیم. استکبار یک واژه‌ی قرآنی است که در قرآن درباره‌ی امثال فرعون و گروه‌های بدخواه و معارض حق و حقیقت به‌کار رفته است. استکبار در گذشته هم بوده است، تا امروز هم وجود دارد. استخوان‌بندی استکبار در همه‌ی دوره‌ها یکی است. البته شیوه‌ها و خصوصیات و روش‌ها در هر زمانی تفاوت می‌کند. امروز هم نظام استکباری وجود دارد. رأس استکبار هم در دنیا، دولت ایالات متحده‌ی آمریکاست. استکبار را باید بشناسیم. خصوصیات استکبار را باید بدانیم. عملکرد و جهت‌گیری استکبار را باید بدانیم تا بتوانیم خردمندانه رفتار خودمان را در مقابل او تنظیم کنیم».

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۴۵۶-۷-۱
تعداد صفحات۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۴۵۶-۷-۱

تجربه بهتر در اپلیکیشن