با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رازهایی درباره زندگی

دانلود و خرید کتاب رازهایی درباره زندگی

۵٫۰ از ۸ نظر
۵٫۰ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رازهایی درباره زندگی  نوشته  باربارا دی‌آنجلیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رازهایی درباره زندگی

«رازهایی دربارهٔ زندگی که هر فردی باید بداند» نوشته باربارا دی‌آنجلیس(-۱۹۵۱)، نویسنده آمریکایی و مشاور خانواده است. این کتاب دربارهٔ آن چیزی است که همهٔ ما در زندگی آن را جستجو می‌کنیم. آزادی واقعی و درونی. آن نوع از آزادی و سبکبالی که قدیسان و عارفان همواره در طول تاریخ راجع به آن نوشته‌اند. این نوع از آزادی در به دست آوردن آنچه در نهایت از دست خواهید داد نیست. این نوع از آزادی تجربهٔ آنچه فانی و در نهایت تغییرپذیر است نیست. در عوض این نوع از آزادی برخاسته از دانش و توانایی کشف رضایت و خوشحالی و رضایت درونی خودتان و توانایی محفاظت و حمایت از خودتان، علی‌رغم تمامی پستی‌ها و بلندی‌ها و سختی‌های زندگی است. این آزادی از چگونگی ایجاد اتکا به نفس احساسی و معنوی سرچشمه می‌گیرد. آن گونه از اتکا به نفس که به شما امکان می‌دهد هر روز زندگی‌تان را با خوشحالی و توانایی و صلح و آرامش درونی بیشتری سپری کنید. مهم‌تر از همه، این نوع از آزادی از یافتن منبع امنیت و خوشحالی درونی‌تان نشأت می‌گیرد. خوشحالی‌ای که هیچ کس و هیچ چیز نمی‌تواند آن را از شما بگیرد. دی انجلس در خصوص این کتاب می‌گوید: «رازهایی دربارهٔ زندگی که هر فردی باید بداند» حاوی مهم‌ترین درس‌ها دربارهٔ زندگی است که ظرف سی سال گذشته در عمیق‌ترین و متحول‌کننده‌ترین سفرهای احساسی ـ معنوی خود آموخته‌ام. گرچه اطلاعات داده شده در این کتاب به آرامی و با صبر و حوصله و در عین حال با استمرار و مداومت تمام و طی زمانی طولانی در من شکل گرفته، هرگز نمی‌توانستم این کتاب را ده سال پیش، پنج سال پیش یا حتی دو سال پیش بنویسم. درست به مانند غذایی که باید روی آتش ملایم بماند تا جا بیفتد و خوشمزه‌تر شود، این کتاب نیز به بیست و چهار ماه گذشته احتیاج داشته تا طعم دلچسب و نهایی خود را پیدا کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
سپیده
۱۳۹۶/۱۲/۱۸

دکتر باربارا دی آنجلیس؛ روانشناس، مشاور روابط، سخنران و نویسنده در زمینه ی رشد شخصی است.آثار باربارا از پر فروش ترین کتابهای روانشناسی است که بیش از ۸ میلیون نسخه از آن فروخته شده است و در سراسر جهان به

- بیشتر
farshad
۱۳۹۶/۱۲/۰۳

این کتاب خوندم خیلی عالیه.. واقعا نگاه آدمو ب زندگی عوض میکنه

کتاب عشق من
۱۳۹۹/۰۳/۲۶

دوبار خوندم و حاضرم یکبار دیگر بخوانم

کاربر ۲۰۶۷۷۳۵
۱۴۰۰/۰۴/۲۲

کتاب خوبی بود و خیلی آرومم کرد ممنون از طاقچه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۰)
اگر رشد جاده‌ای باشد که می‌خواهید در آن به حرکت در بیایید، تغییر وسیلهٔ نقلیه‌ای است که باید سوار آن شوید تا شما را از «اینجا» به «آنجا» ببرد. اینکه این راه همیشه هموار نیست، دلیل نمی‌شود که از وسیلهٔ نقلیه بیرون بپرید.
محمدجعفر مغنی
آیا شما هرگز به یک حیوان وحشی اجازه می‌دهید داخل خانه‌تان این طرف و آن طرف بدود؟ آیا اجازه می‌دهید که مبلمان و اثاثیهٔ شما را خراب کند؟ آیا شما به یک بچهٔ سرکش و عصیان، در حالی که داد و فریاد می‌کند اجازه می‌دهید از این اتاق به آن اتاق بدود و سر راهش همه چیز را به هم بریزد و مزاحم کار شما بشود؟ البته که نه. با وجود این، اغلب ما به فکر و ذهنمان اجازه می‌دهیم هر طور دلش می‌خواهد، با توحش تمام مثل یک حیوان رام نشده و غیر اهلی یا کودکی عصیانگر و سرکش این طرف و آن طرف بدود و همه چیز را خراب کند و آرامش و صلح درون ما را به هم بزند و برای‌مان درد و رنج و زحمت زیادی درست کند.
Fatemeh_fmr
بزرگ‌ترین دشمن شما همان ذهنتان است. باور کردنش خیلی سخت است اما واقعیت دارد
محمدجعفر مغنی
این گفته حقیقت دارد که قیافهٔ انسان در نهایت شبیه افکارش خواهد شد.
محمدجعفر مغنی
قرار نیست زندگی خیلی راحت و بی‌دردسر باشد. قرار نیست همه چیز عالی و بی‌عیب و نقص باشد. قرار بر این است که ما در اینجا با چالش‌هایی روبرو شویم. باید متحمل سختی‌ها و مصائبی شویم. ما برای این به اینجا آمده‌ایم که بیاموزیم. مشکل اینجاست که ما این حقیقت بزرگ را از یاد برده‌ایم. از یاد برده‌ایم که هدف زندگانی چیست. گویی انسان‌ها برای آمدن به این دنیا صف کشیده‌اند و در این فکر هستند که زمین، ییلاقی عالی و بی‌نظیر برای گذراندن تعطیلات است.
محمدجعفر مغنی
شما هستید که بیشترین قدرت، تسلط و اِشراف را بر زندگی خود دارید. شما هستید که تصمیم می‌گیرید از آنچه اتفاق افتاده احساس خوشحالی و خوشبختی بکنید یا احساس بدبختی و درماندگی.
محمدجعفر مغنی
هنگامی که یگانه هدف ما در زندگی آن است که «به‌دست آوریم» و به موفقیت‌های بیشماری دست یابیم، همواره احساس شکست‌خوردگی خواهیم کرد چرا که همیشه همه چیز آن طور که ما برنامه‌ریزی کرده بودیم پیش نخواهد رفت. هنگامی که به زندگی به مانند کلاس درس نگاه کنید که در آن موفقیت، تغییر و رشد و تعالی انسانی معنا شده است، رویدادها و احساسات خود را با دید و نگرشی متفاوت ارزیابی خواهید کرد.
محمدجعفر مغنی
هنگامی که مناظری که در پیرامون خود می‌بینید آشنا به نظر می‌رسند نشانهٔ آن است که از مبدأ خیلی فاصله نگرفته‌اید. اما هنگامی که به دور و اطراف خود نگاهی می‌اندازید و می‌گویید: «خدایا این‌جا دیگر کجاست؟» آنگاه می‌توانید بفهمید که با سرعت تمام راهی طولانی را پیموده‌اید و پیشرفت‌های زیادی کرده‌اید.
محمدجعفر مغنی
برای من مفهوم دوزخ و جهنم تنها در چهار کلمه خلاصه می‌شود: دیگر خیلی دیر شده است.
محمدجعفر مغنی
هنگامی که به گذشته نگاه می‌کنید، متوجه می‌شوید که عمیق‌ترین و بامعناترین روزهای زندگی‌تان آن روزهایی نبوده که هیچ اتفاق بدی برایتان نیفتاد، بلکه روزهایی بوده که گفته‌اید: «چرا این بلاها سر من می‌آید!»
محمدجعفر مغنی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۱۲-۰۴۹-۷
تعداد صفحات۴۱۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۱۲-۰۴۹-۷