با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت ارتباط با مراجعین در مراکز پزشکی

دانلود و خرید کتاب مدیریت ارتباط با مراجعین در مراکز پزشکی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت ارتباط با مراجعین در مراکز پزشکی  نوشته  محسن فارسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت ارتباط با مراجعین در مراکز پزشکی

«مدیریت ارتباط با مراجعین در مراکز پزشکی» نوشته محسن فارسی و معصومه پاشاپور است. این کتاب به بررسی موضوع مدیریت ارتباط با مشتری به خصوص در سازمان‌هایی که در حوزه بهداشت و درمان فعال هستند خواهد پرداخت. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: تجربه‌ای که در ذهن مشتری حک می‌شود یکی از قدرتمندترین فاکتورهایی است که می‌تواند موجب بازگشت و خرید مجدد مشتری و یا توصیه سازمان از سوی مشتری به سایر اطرافیان او شود. این مطلب بصورت مدیریت تجربه مشتری تعریف می‌شود. تمام کاری که ما قرار است به وسیله استقرار و اجرای سیستم CRM به مرحله انجام درآوریم در بیرون از سازمان بهتر شدن تجربه مشتری از رویارویی با کسب و کار ما خواهد بود و در درون سازمان سریعتر شدن و راحت تر شدن انجام فرآیندها مورد نظر است. همانطور که در قسمت قبل نیز ذکر شد نرم‌افزارهای مختلف فقط ابزارهایی خواهند بود که قرار است ما در مسیر بهتر ساختن تجربه مشتری از آنها استفاده کنیم و نباید اینگونه تصور نماییم که با خرید یک نرم افزار کل کسب و کار ما متحول خواهد شد. در دنیای کنونی، بیش از هر زمانی، بین شرکت‌های ارائه‌دهنده محصول یا خدمت، فضا رقابتی ایجاد شده است و سازمان‌ها در بخش‌های مختلف کسب‌وکار سعی دارند کامل‌ترین نوع خدمت را به مشتری ارائه دهند تا سطح رضایتمندی مشتریان را به‌عنوان یک ابزار رقابتی افزایش دهند. بر این اساس دائم با تغییر استراتژی‌ها روبه‌رو هستیم. تغییری که باید نخستین هدفش حفظ مشتریان فعلی باشد و در سایه ایجاد فضای رضایتمندی بتواند افراد جدید را جذب سازمان نماید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
melika smd
۱۳۹۹/۰۲/۰۸

۲۰ صفحه ابتدایی بحث های کلی مدیریتی مطرح شده و بعد از اون در مورد CRM و مدیریت ارتباط با مشتری به خصوص در مورد آزمایشگاه و مراکز درمانی توضیحات خوبی ارائه شده. خیلی مفید بود، ممنون :)

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۵۹-۳۱-۹
تعداد صفحات۵۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۵۹-۳۱-۹