با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برای روابط بهتر کاری نکنید!

دانلود و خرید کتاب برای روابط بهتر کاری نکنید!

۴٫۵ از ۱۰ نظر
۴٫۵ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برای روابط بهتر کاری نکنید!  نوشته  آرییل کین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب برای روابط بهتر کاری نکنید!

«برای روابط بهتر کاری نکنید!» نوشته‌ی آرییل و شایا کین است. این کتاب از مجموعه‌ی کلیدهای همسران موفق است. این مجموعه می‌کوشد با نگاهی کاربردی به نیازها و مسائل زندگی مشترک چه در مرحله انتخاب همسر و چه در دوران پس از ازدواج بپردازد. نویسندگان کتاب در توضیح اهداف و چهارچوب‌های این کتاب می‌گویند: در کتاب حاضر یک روش تحول‌گرا برای ایجاد روابط سحرآمیز، عقاید و اصول چنین روابطی را تشریح می‌کنیم. در این کتاب با رازهایی روبه‌رو می‌شوید که طی راه زندگی با آنهامواجه شده و آنها را کشف کرده‌ایم و از آنها آموخته‌ایم. رازهایی که به ما این امکان را داده‌اند تا از جایگاه دو فرد علاقه‌مند به همدیگر به جایگاه زوجی با زندگی مشترک بانشاط و باروح برسیم. در این کتاب نمونه‌هایی از زندگی خصوصی خودمان و نیز مواردی را که ضمن تدریس با آنها برخورده‌ایم، آورده‌ایم. در فصل بنیان‌گذاری روابط سحرآمیز پدیده تحول را عمیقا بررسی می‌کنیم تا بتوانید راحت‌تر آن را تشخیص دهید و وارد زندگی خود کنید. سپس نگرش منحصر به فردمان را برایتان شرح می‌دهیم تا بتوانید روابطی دلپذیرتر و ساده‌تر و بی‌تردید سحرآمیز را آغاز کنید. ابتدا عناصر مخرب گوناگونی را که به توانایی شما در برقراری ارتباط لطمه می‌زنند، مشخص و تشریح می‌کنیم، مواردی که نادانسته، به صمیمیت شما ضربه می‌زنند و رابطه شیرین و کاملتان را تلخ می‌کنند. وقتی آنها را تشخیص دهید، می‌توانید از بروزشان جلوگیری کنید. علاوه بر اینها، اصولی را شرح می‌دهیم که به ما کمک کرده‌اند تا روحیه پژمرده‌مان را پرنشاط، و روزمرگی را درمان کنیم. شاید برخی از این کارها را بی‌اختیار انجام می‌دهید، بی‌آنکه بدانید چقدر در ترمیم روابط مؤثر هستند؛ اما وقتی اختیارتان را از دست می‌دهید یا با همسرتان دچار مشکل می‌شوید، آنها را هم فراموش می‌کنید. در انتهای چند فصل، تمرینهای ساده‌ای را گنجانده‌ایم تا به کمک آنها بتوانید عقاید مطرح‌شده را عملی کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
آلاله
۱۳۹۶/۰۵/۲۸

من این کتاب رو امرو ز تموم کردم،به نظرم کتاب خیلی خوبی در جهت خودشناسی و درک رفتارهایی است که از ناخودآگاه نشات میگیره.من خیلی لذت بردم

faezeh gh
۱۳۹۹/۰۱/۰۳

من دوسش داشتم خیلی ... تکنیک ذهنی خوبی رو می گه ⭐️ که در روابط فردی تاثیر داره ... مثل ۶٪ ... عالی بود

🌻سپیده 🌻
۱۳۹۶/۰۲/۱۳

👌👏👏👏

گل رز
۱۳۹۶/۰۴/۰۱

این کتابو خریدم ولی مطالبش به نظرم جدید و تازه نیست برای من که مفید نبود کلا

Booki
۱۳۹۸/۰۱/۰۹

من نمونه رو خوندم الان به نظر کتاب خوبی میاد.بیشتر در زمینه خود شناشی و ذهن شفاف خریدمش

f a
۱۳۹۸/۰۱/۱۶

ساده و پرمحتوا و عمیق .

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۱۸۱-۸۵-۴
تعداد صفحات۲۰۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۱۸۱-۸۵-۴