دانلود و خرید کتاب قصر حبابی سیدمهدی طباطبایی‌فر
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب قصر حبابی

کتاب قصر حبابی نوشتۀ سیدمهدی طباطبایی‌فر، فرشته ایزدی و علی خسروی است. نشر معارف این کتاب را روانۀ بازار کرده است. این کتاب، شامل ۳۰ باور اشتباه در روابط عاطفی همسران است؛ باورها و توقعاتی که موجب ایجاد یک قصر حبابی می‌شود.

درباره کتاب قصر حبابی

کتاب قصر حبابی می‌کوشد هر خانواده را برای نزدیک شدن به سعادت و کامیابی، با روش‌های پسندیده، راهنمایی کند.

نویسندگان این کتاب بر اساس تجربه‌های‌شان به این نتیجه رسیده‌اند که یکی از مواردی که موجب ایجاد اختلال در روند سالم یک خانواده می‌شود، داشتن باورها و توقعات غیرمنطقی همسران از یکدیگر است. از این رو، این کتاب کمک می‌کند تا ابتدا بتوانیم معنای خوشبختی و سعادت در خانه و خانواده را دریابیم؛ با توانمندسازی خود، باورهای نادرست را به چالش کشیده و آنها را تغییر دهیم.

باورهای که در این کتاب از آنها صحبت شده است، برای افرادی که پیش از آغاز یک رابطه هستند، نیز برای کسانی که متأهل هستند و یک خانواده تشکیل داده‌اند، مناسب است.

خواندن کتاب قصر حبابی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به دوستداران حوزۀ خانواده و روابط زناشویی پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب قصر حبابی

«اگر زیاد حوصله کتاب خواندن ندارید، نگران نباشید! این کتاب برای شماست. به هر باور، حدود دو تا چهار صفحه مختصر و مفید پرداخته شده و شما، فقط با صرف ده دقیقه می‌توانید یک فصل از کتاب را مطالعه کنید. این کتاب برای هر کسی که بخواهد رابطه عاطفی سالم و موفقی را تجربه کند، مفید اسـت؛ چـون کمک می‌کند رابطه خـود را بر اسـاس واقعیت‌ها مدیریت کند، نه بر اساس برداشت‌های اشتباه از برخی آموزه‌های نادرست که در جامعه رواج دارد.

در این کتاب باورهای خود را بررسی می‌کنید. شاید فکر کنید زن و شوهر باید بهترین دوست هم باشند یا ازدواج، شراکتی برابر است، یا اینکه خیلی از مشکلات، با رفتن زیر یک سقف حل خواهد شد. ممکن است برای ازدواج نیاز به اعتماد کامل دوطرفه داشته باشید، یا فکر کنید فقط عشق واقعی باعث ازدواج موفق می‌شود، دلتان بخواهد ازدواج کنید تا دیگر تنها نباشید. این‌ها، باورهایی است که در این کتاب به بررسی آن می‌پردازیم.»

نظرات کاربران

fnqdy
۱۴۰۱/۱۰/۰۲

به همه افرادی که در آستانه ازدواج یا دوران عقد و اوایل ازدواجن توصیه میکنم که این کتابو بخونن خیلی از مشکلات بین زوجین بخاطر باورهای غلطی هستن که افراد دارن و بعضا جامعه و فرهنگ و خانواده ها این باورارو

- بیشتر
ندارم
۱۴۰۲/۰۱/۰۱

کتاب عالی است و من نسخه چاپیشو خوندم اما این پی دی اف است

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۷۱۳٫۸ کیلوبایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۱۷۲ صفحه

حجم

۷۱۳٫۸ کیلوبایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۱۷۲ صفحه

قیمت:
۳۸,۷۰۰
تومان