با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب ۱۰۱ بازی موزیکال برای بچه ها اثر جری استورمز

دانلود و خرید کتاب ۱۰۱ بازی موزیکال برای بچه ها

سرگرمی و آموزش با ریتم و موسیقی

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۰۱ بازی موزیکال برای بچه ها  نوشته  جری استورمز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب ۱۰۱ بازی موزیکال برای بچه ها

۱۰۱ بازی موزیکال برای بچه ها کتابی با موضوع بازی و سرگرمی برای کودکان نوشته جری استورمز است که با ترجمه حسین فدایی حسین در انتشارات صابرین به چاپ رسیده است.

 درباره کتاب ۱۰۱ بازی موزیکال برای بچه ها

وقتی این کتاب را باز می‌کنید وارد یک سرزمین کشف نشده می‌شوید.هنوز اصول عملی برای چگونگی استفاده از بازی‌های موزیکال و آهنگین در محیطی آموزشی و سرگرم‌کننده وجودندارد. این کتاب صد و یک ـ‌ در واقع صد ودوـ روش برای کشف این سرزمین به شما می‌دهد.همچنین ابزارهایی برای ساخت بازی‌های موزیکال براساس ایدۀ خودتان، دوستانتان یا دانش‌آموزان ارائه می‌دهد.

اسـتفاده ازموسـیقی دربازی‌ها ایدۀ جدیدی نیسـت. مردم قرن‌ها اسـت که این کار را انجام می‌دهند. موسـیقی به بازی‌ها انرژی می‌دهد و سـرگرمی و تخیل بیشـتری را به آنها اضافه می‌کند. حتی بعضی آهنگ‌سـازها از بازی‌هـا برای تاثیرگذاری بیشـتر موسیقی‌شـان اسـتفاده می‌کنند. 

گاهی اوقات وقتی کودک بزرگتر می‌شود، آوازها تبدیل به بازی‌های موزیکالی مثل سرود می‌شوند.

این ابتکارها هم جلوه‌هایی از عشـق هسـتند و هم یک قالب بازی به حساب می‌آیند. آنها ارتباط والدین و بچه‌هـارا تقویـت می‌کننـد. بعـدا ًممکن اسـت کـودکان از طریق بازی‌هـای موزیکال با دوستانشان ارتباط نزدیکتری برقرار کنند.

بـرای مدت‌هـای طولانی ، موسـیقی نقش وسـیعی در آموزش داشـت، چیزی که فراتـر از برنامه‌های سـنتی آموزشـی نظیر تئوری موسـیقی و آهنگسازی، رشد و پرورش صدا یا یادگیری یک آلت موسیقی بود. گرچه با بودجه‌های محدود و تغییر نگرش درمورد نقش آموزش در پیشـرفت افراد، موسـیقی دیگر جایی در بیشتر مدارس ندارد اما این موضوع باعث اهمیت بیشتر این کتاب می‌شود.

 خواندن کتاب ۱۰۱ بازی موزیکال برای بچه ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 والدین، معلمان و مربیان کودک مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۸/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۵-۳۹-۱
تعداد صفحات۱۴۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۸/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۵-۳۹-۱