با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بچه های واگنی اثر گرترود چندلر وارنر

دانلود و خرید کتاب بچه های واگنی

۳٫۳ از ۴ نظر
۳٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بچه های واگنی  نوشته  گرترود چندلر وارنر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بچه های واگنی

کتاب بچه های واگنی نوشته گرترود چندلر وارنر است که با ترجمه آیدا مرادی آهنی منتشر شده است. این کتاب  برگزیده بهترین کتاب زمستان ۱۳۹۵ لاک‌پشت پرنده در بیست و چهارمین فهرست لاک‌پشت پرنده است.

درباره کتاب بچه های واگنی

این کتاب درباره‌ی چهار بچه‌ است که پدر و مادرشان را از دست داده‌اند، هنری، جسی، وایولت و بنی. بچه‌ها از پدربزرگشان فرار می‌کنند. آن‌ها هیچوقت پدربزرگشان را ندیده‌اند اما می‌دانند که او از مادرشان بدش می‌آمده و به همین دلیل نمی‌خواهند با او باشند.  در یک روز بارانی وقتی آنها در جنگل سرگردانند و به دنبال یک مکان خوب هستند تا از دست باران در امان بمانند، ناگهان یک فکر عجیب به سرشان می‌زند. 

این کتاب برای کودکان و نوجوانان نوشته شده است، یکی از کتاب‌های مجموعه رمان‌های نویسنده است. این معلم، در زمان تدریس متوجه می‌شود که کودکان و نوجوانان، داستان‌‌های هیجان‌انگیز را دوست دارند اما کتاب آسان در اختیارشان نیست. به همین دلیل کتاب‌های بچه‌های واگنی را می‌نویسد. 

«بچه‌های واگنی» داستان ۴ کودک از یک خانواده به نام آلدن است. او ماجراهای این خانواده داستانی را در ۱۹ کتاب بعدی خود ادامه داد و در مجموع ۲۰ کتاب در این باره نوشت. این نویسنده در سال ۱۹۷۹ از دنیا رفت.

خواندن کتاب بچه های واگنی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال ماجراجویی هستند پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۲۵
شابک۹۷۸۶۰۰۸۳۲۸۰۶۳
تعداد صفحات۱۱۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۲۵
شابک۹۷۸۶۰۰۸۳۲۸۰۶۳