دانلود و خرید کتاب کتاب طنز؛ جلد ششم
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کتاب طنز؛ جلد ششم اثر سیدعبدالجواد موسوی

کتاب کتاب طنز؛ جلد ششم

معرفی کتاب کتاب طنز؛ جلد ششم

کتاب طنز را مجموعه‌ای از نویسندگان گردآوری می‌کنند. مجموعه کتاب طنز یک فصل نامه است که به طنز در ادبیات می‌پرازد ونمونه‌های جذابی را ذکر می‌کند. شما جلد ششم این مجموعه را می‌خوانید. 

مهم‌ترین ویژگی این مجموعه‌، جمع‌آور آثار متنوع و پراکنده نویسندگان در یک اثر است، این آثار پیش‌تر در قالب‌های گوناگون در حوزه هنری مطرح شده بودند اما کتاب طنز با جمع‌آوری این مطالب از اهالی فعال و فقید حوزه طنز اثری گرانبها منتشر کرده است. 

کتاب طنز اثری بینابین، هم مشابه یک مجله علمی ـ آموزشی با رویکرد و مخاطب نسبتاً تخصصی است و به سبب مجموعه‌ای از مقالاتی که در آن به چاپ رسیده، کتابی جدی است. 

درباره کتاب کتاب طنز؛ جلد ششم

در این کتاب علاوه بر مقالاتی از متخصصان مربوط به هر حوزه، چند سخنرانی از زنده‌یاد منوچهر احترامی هم دیده می‌شود و محققان آثار این طنزپرداز فقید قطعاً از مطالعه این کتاب بی نیاز نخواهند بود. در این کتاب و پس از مقدمه شعرگونه یا نثر مقدمه‌وار عبدالجواد موسوی درباره احترامی، مقاله «به هیچ گرفتن» یوسفلی میرشکاک را می‌خوانیم. رویا صدر هم در مطلبی با عنوان «البته هونگ دسته داره» به جلوه‌های فرهنگ مردم در آثار منوچهر احترامی پرداخته است. در این کتاب مقاله‌ای از ابوالفضل حرّی با عنوان «نقیضه به منزله شگرد غالب در آثار احترامی» آمده است و «به احترام احترامی» هم عنوان مطلبی است به قلم اسدالله امرایی. «همیشه شیطان راست پنجگاه می‌نوازد» یک بررسی مقایسه‌ای است از داستان وقتی که شیطان راست پنجگاه می‌نوزاد و داستان ملکوت، به قلم علیرضا لبش. «میدان‌داری استاد احترامی» هم مقاله‌ای است از اسماعیل امینی. در ادامه گفتگوی مهدی فرج‌اللهی با منوچهر احترامی و نیز متن گفت‌وگوی داریوش ارجمند با این طنزنویس فقید آمده است. «ستیز با جوهره رذالت» عنوان مقاله‌ای است به قلم محمدعلی علومی. سیدعمادالدین قرشی هم با هدف بررسی اجمالی بر طنز کودک و نوجوان «نبودن اما بودن» را نوشته است.

خواندن کتاب کتاب طنز؛ جلد ششم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات طنز پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۵٫۱ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۰

تعداد صفحه‌ها

۲۳۲ صفحه

حجم

۵٫۱ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۰

تعداد صفحه‌ها

۲۳۲ صفحه

قیمت:
۶۹,۰۰۰
تومان