با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جرم شناسی

دانلود و خرید کتاب جرم شناسی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جرم شناسی  نوشته  استیون بریگز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جرم شناسی

کتاب جرم شناسی دامیز اثر استیون بریگز یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش جرم شناسی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب جرم شناسی دامیز کمک می‌کند وارد دنیای بزهکاران شوید. این کتاب راهنما شما را به عمق دنیای جرم می‌برد، کمک می‌کند تا فهم بهتری در خصوص ذهن خلافکاران داشته باشید و نحوه‌ انجام تحقیقات مأموران قانون را بهتر بفهمید. این کتاب هم‌چنین درباره عوامل و آثار بزهکاری، شیوه‌هایی که جامعه به آن واکنش نشان می‌دهد و چگونگی پیشگیری از جرائم اطلاعات جالبی در اختیار شما قرار می‌دهد. 

خواندن کتاب جرم شناسی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به جرم شناسی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۳۴-۳
تعداد صفحات۴۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۳۴-۳