با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تاریخ هنر

دانلود و خرید کتاب تاریخ هنر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تاریخ هنر  نوشته  جسی برایانت وایلدر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تاریخ هنر

کتاب تاریخ هنر دامیز اثر جسی برایانت وایلدر یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه تاریخ هنر است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

این راهنمای جالب و مفید جنبش‌ها و دوره‌های اصلی هنری را برای دانش‌آموزان و هنردوستانواکاوی می‌کند. تحولات هنر را توضیح می‌دهد و آثار زیادی از هنرمندان برجسته را از میکل‌آنژ تا ونسان ون‌گوگ و پابلو پیکاسو بررسی می‌کند. در کتاب تاریخ هنر دامیز اماکن تاریخی‌ای را که هنرهای مختلف از آنجا سرچشمه گرفته خواهید شناخت، تأثیر معماری در طول اعصار و قرون را درک خواهید کرد و چگونگی پیشرفت مذهب و سیاست از راه هنر را خواهید خواند.

خواندن کتاب تاریخ هنر دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان و دانشجویان تاریخ هنر را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۷۴-۰
تعداد صفحات۴۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۷۴-۰