با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
داستان نویسی

دانلود و خرید کتاب داستان نویسی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب داستان نویسی  نوشته  رندی اینگرمنسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داستان نویسی

کتاب داستان نویسی دامیز اثر رَندی اینگرمنسن و پیتر اکونومی یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش داستان‌نویسی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب داستان‌نویسی دامیز شما را با نکته‌های هوشمندانه داستان‌نویسی که در نوشتن قطعا به دردتان خواهند خود، آشنا می‌کند. نکاتی درباره پیدا کردن مسیر در دنیای داستان‌نویسی و تبدیل کردن ایده‌های ناب به داستان‌های جذاب. در این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه فضایی ایده‌آل برای نوشتن پیدا کنید. اصول خلق رمان‌های قوی را می‌خوانید. روش‌های ویرایش و پرداخت داستان و شخصیت را فرا می‌گیرید و با مراحل انتشار اثر آشنا می‌شوید به علاوه نکات مهم آموزنده دیگر در داستان‌نویسی.

خواندن کتاب داستان نویسی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به یادگیری داستان‌نویسی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۱۳-۹
تعداد صفحات۴۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۱۳-۹