با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آموزش مبانی هوش مصنوعی

دانلود و خرید کتاب آموزش مبانی هوش مصنوعی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آموزش مبانی هوش مصنوعی  نوشته  محمدحسین محمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش مبانی هوش مصنوعی

کتاب آموزش مبانی هوش مصنوعی نوشته محمد حسین محمدی و سیدیحیی مرادی و مهسا محمدی است. کتاب آموزش مبانی هوش مصنوعی را انتشارات آرنا منتشر کرده است.

درباره کتاب آموزش مبانی هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یا هوش ماشین ی را باید عرصه پهناور تلاقی و ملاقات بسیاری از دانش‌ها، علوم، و فنون قدیم و جدید دانست. ریشه‌ها و ایده‌های اصلی آن را باید در فلسفه، زبان شناسی، ریاضیات، روان شناسی، نورولوژی، و فیزیولوژی نشان گرفت و شاخه‌ها، فروع، وکاربردهای گوناگون و فراوان آن را در علوم رایانه، علوم مهندسی، علوم زیست شناسی و پزشکی، علوم ارتباطات و زمینه‌های بسیاردیگر.هوش مصنوعی به هوشی که یک ماشین از خود نشان می‌دهد و یا به دانشی در کامپیوتر که سعی در ایجاد آن دارد گفته می‌شود تعریف کرده‌اند .

یک دانش شناخت و طراحی عامل‌های هوشمند بیشتر نوشته‌ها و مقاله‌های مربوط به هوش مصنوعی آن راعامل هوشمند سیستمی است که با شناخت محیط اطراف خود، شانس موفقیت خود را بالا می‌برد .جان مکارتی که واژه هوش تعریف کرده است تحقیقات و ۵۶۹۱ مصنوعی را در سال دانش و مهندسی ساخت ماشین‌های هوشمند استفاده نمود، آن راجستجوهایی انجام شده برای رسیدن به ساخت چنین ماشین‌هایی مرتبط با بسیاری از رشته‌های علمی دیگر می‌باشد، مانند علوم رایانه، روان شناسی، فلسفه، عصب شناسی، علوم ادراکی، تئوری کنترل، احتمالات، بهینه سازی و منطق.

این  کتاب به موارد زیر می‌پردازد

۱) آموزش هوش منصوعی

۲) عامل هوشمند، حل مساله

۳) جست و جوی خصمانه

۴) نمایندگی دانش

۵) دانش نامشخص R

خواندن کتاب آموزش مبانی هوش مصنوعی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به هوش مصنوعب پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۹۱-۰۴۹-۵‬‬
دسته بندی
تعداد صفحات۲۴۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۹۱-۰۴۹-۵‬‬