با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دولت جوان حزب اللهی

دانلود و خرید کتاب دولت جوان حزب اللهی

بررسی مفهوم و ویژگی‌های دولت جوان حزب‌اللهی در بیانات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دولت جوان حزب اللهی  نوشته  معاونت پژوهش و آموزش مؤسسه‌ی پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دولت جوان حزب اللهی

کتاب دولت جوان حزب اللهی نوشته معاونت پژوهش و آموزش مؤسسه‌ی پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی است. این کتاب به بررسی مفهوم و ویژگی‌های دولت جوان حزب‌اللهی در بیانات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای می‌پردازد.

درباره کتاب دولت جوان حزب اللهی

این کتاب در چهار فصل برای علاقه‌مندان به شناخت حکومت اسلامی نوشته شده است. این کتا با مشارکت پانزده استاد دانشگاه نوشته شده است. محسن طاهری، محمد روحانی مقدم، علی تقی پور، غفار شاهدی، محمود اسدی، علی خلخالی، فاطمه بوربور، طاهره زرنگار، معصومه ذبیحی، سیمین عرب، مریم ضیایی نجف آبادی، بیتا سعیدی عبدی، محبوبه درخشنده، مریم آقائی بجستانی‌ و شهرزاد هوشمندی نیا در تهیه و گردآوری این اثر نقش داشته‌اند.

در فصل اوّل آن به بررسی مفاهیمی همچون دولت، دولت اسلامی، جایگاه ویژه دولت در نظام اسلامی، ویژگی‌ها و اوصاف کارگزاران دولت اسلامی پرداخته شده است.

در فصل دوّم این کتاب با معناشناسی واژه‌ی«جوان» موضوعاتی همچون اهمّیّت جوان‌گرایی و ویژگی‌های جوانان مورد بررسی قرار گرفته است.

در فصل سوّم نیز با تبیین مفهوم«حزب‌الله» و بیان وظایف و شاخص‌های آن به ضرورت استفاده از نیروهای حزب‌اللّهی در دولت اشاره شده است.

در فصل چهارم این اثر ضرورت و کارآمدی دولت جوان حزب‌اللّهی از دیدگاه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه العالی) مورد بررسی قرار گرفته است.

خواندن کتاب دولت جوان حزب اللهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به علوم سیاسی و شناخت اساس و هدف حقیقی جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۱-۴۰-۱
تعداد صفحات۱۸۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۱-۴۰-۱