شب به خیر، ترنا

دانلود و خرید شب به خیر، ترنا

۳٫۷ از ۱۲ نظر
۳٫۷ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود   شب به خیر، ترنا  نوشته  جمال الدین اکرمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

fatima
رمانی جذاب و زیبا از جمال الدین اکرمی، درباره خواهر و برادری دور از ایران که دچار مشکلات زیادی شده اند . پدری دارند که آن ها را از ایران خارج کرده و در آن جا تنها گذاشته و دنبال زندگی خودش رفته...
SaharTahouri
یکی از عالی‌ترین کتابای کانون 😍😍😍
کاربر963963
توصیف احساسات نوجوانان بعد از مهاجرت و حال و هوای واقعی شان. و قدرت و توانایی شون برای مقابله با سختی ها. خوندن این کتاب رو هم به نوجوانان و هم به والدین توصیه میکنم.
pouya parsi
بسیار عالی و استادانه
0
گلی
خیلی کتاب خوبی بود حتما این کتاب رو بخونید🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏
پاییز
در مورد ترنا و سینا. خواهر و برادری که در خارج از کشور با پدرشون زندگی میکنند. و والدین شون در شرف طلاق هستند. خوندنش یه جاهایی واقعا سخت میشد و حوصله ام سر میرفت. اما تونستم تمومش کنم. اما قطعا جزء کتابهای محبوبی که خوندم قرار نمیگیره. یه قسمت از کتاب سینا، میبینه که ترنا داشته کتاب بابا لنگ دراز رو میخونده. بعد اون قسمت از کتاب رو نوشته. و خدای من! اخه چطور میشه کسی از یه کتاب به این حجم مشهور نام ببره تو کتابش و حتی جرئت کنه یه قسمت از بابا لنگ دراز رو بنویسه در حالیکه تا حالا این کتاب و نخونده؟؟ این کتاب نامه های جودی به بابا لنگ درازه. هیچ جاش بابالنگ دراز نامه های جودی رو جواب نداده. نقص های اینچنینی تو کتاب به چشم میخورد که برای من اذیت کننده بود.
مانا
درباره مهاجرت و فضاهایی که ۱ نوجوان تجربه می کند. برای من جالب بود. تا حالا از دریچه چشم ۱ نوجوان خارج کشور ندیده بودم
N-a-r-g-e-s1386
زندگی واقعی بعضی خانواده ها را نشان میدهد😊😙
کاربر ۱۴۲۹۷۶۵
ضعیف بود.
صفحه قبل۱صفحه بعد