سخنان حکیمانه و نصیحت‌های پدرانه

دانلود و خرید سخنان حکیمانه و نصیحت‌های پدرانه

۳٫۸ از ۱۲ نظر
۳٫۸ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود   سخنان حکیمانه و نصیحت‌های پدرانه  نوشته  عبدالکریم حق‌شناس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

S
آیت اللّه حق شناس شاگردان زیادی تربیت کردند که یکی از آن عزیزان شهید احمد علی نیّری بودند. تعداد زیادی از کاربران کتاب عارفانه را مطالعه کردندو با شهید نیّری آشنا هستند. شهیدی که نقش استاد خود(آیت اللّه حق شناس) را در سلوک معنوی خود بسیار حائز اهمیت میدانست. اگر مایلید با سخنان حکیمانه استاد حق شناس آشنا شوید پیشنهاد میکنم این کتاب را مطالعه بفرمایید. قطعاً در راه سلوک معنوی تأثیر گذار خواهد بود. این سخنان را با گوش جان بشنوید. بریده های کتاب هم معرّف خوبیست. من اللّه التوفیق🙏
0
F313
تک تک جملات این کتاب قابل تأمله...خیلی عالی بود
0
فاطمه_فاطمه
خیلی عالی. مدتی بود تعریف این استاد بزرگوار رو از جاهای مختلف شنیده بودم که بسیار خوی با محبت و جذابی داشتن. حاج آقا پناهیان و شهید احمد علی نیری بزرگوار هم از شاگردای ایشون بودن. خیلی خوشحالم که این کتاب رو پیدا کردم. جملات خلاصه و روان ولی با ارزش بسیار بالا رو در اختیار ما قرار داده تا انسانیت و معرفتمون رو بتونیم بالاتر ببریم.
🌸فطرس🌸
هر چند که سخنان مرحوم استاد در عین روانی و سادگی بسیار عمیق و با ارزش و حساب شده هست ،و در بیانشون حس دلسوزی به مخاطب داده میشه، اما این کتاب متاسفانه به عمق مباحث استاد اصلا نپرداخته بود و صرفا یکسری از جملات کلیدی جلسات درس استاد رو گذاشته بودن. هر چند که همون جملات هم خیلی زیبا و مفید بودن اما کافی نبود و قابلیت بسط بیش تری رو داشت.🌼 نکات درون جملات هم خودشون خیلی جای فکر و تأمل داره اما تاثیر کل بیانات استاد که توی جلسات بوده بیشتر هست،خودم که اینجور احساس کردم 😄🌸 برای آشنایی و استفاده از مباحث استاد اگر فردی دوست داشتن،شاید خیلی بهتر باشه که اول سراغ کتاب 4 جلدی مواعظ برن و ازش لذت ببرن که واقعا مباحث خیلی عالیی داره❤😊
🌸فطرس🌸
خواهش میکنم🌸 چقدر عالی♥😍
سلام خیلی ممنون از نظر و پیشنهادتون🌼✨ بنده که خیلی از این کتاب لذت بردم😍
شهاب
آخه این چه طرز کتاب نوشتنه!؟ همینطور یه سری جملات قصار رو بدون هیچ دسته بندی موضوعی پشت سر هم ردیف کرده تا آخر کتاب!!! مطالب به این خوبی عملا هرز رفته. توصبه نمیکنمش. البته نصایح مرحوم آیت‌الله حق شناس عالی هستن ولی این شیوه نگارش این کتاب به نظرم خراب کرده و مطالب هرز رفته.
hosein
خیلی بد اصلا انتظار نداشتم. سر و ته نداشت فقط چند تا پند رو پشت هم آوردن از صحبت‌های ایشون. هیچ دسته بندی هم حتی نداشت.
ب. قاسمی
نویسنده کلا زحمت خاصی نکشیده بود
Dexter
خوبه ، ولی خیلی کوتاهه .سخنان هم پراکنده هستند و از یه سخن به سخن دیگه می پره!!ولی خوبیش اینه که سند داره اکثر مطالب
0
صفحه قبل۱صفحه بعد