کلیدهای مراقبت از نوزاد از تولد تا یک‌سالگی

دانلود و خرید کلیدهای مراقبت از نوزاد از تولد تا یک‌سالگی

۳٫۶ از ۱۴ نظر
۳٫۶ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود   کلیدهای مراقبت از نوزاد از تولد تا یک‌سالگی  نوشته  تکلا. اس.  نی   و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

ماندانا.م
کتاب بسیار خوبی است اگر قبل از تولد و در ما ه های اخر بارداری مطالعه بشه مفیدتر خواهد بود
lale
کتاب بسیار خوب و کاربردی هست، من پسرم 9ماهشه که این کتاب و خوندم واقعا کاربردی هست، خیلی از چیزهایی که من خودم تجربی بدست آوردم تو کتاب هست، مخصوصا بخش آرام کردن گریه کولیکش.
0
لبیک یا زهرا(س)
کتاب درواقع بیان تجربه چندین مادر در مراقبت از نوزادشان است در نتیجه محتوای کتاب علمی نیست اما برای کسی که چنین تجربه ای نداشته جذاب و راهگشا است و مدخل بسیار خوبی برای ورود به دنیای نوزاد است.
imbehiz
این کتاب گرچه ساده هست و ممکنه برای مادری که فرزند چندم بدنیا آورده مطالب تازه ای نداشته باشه اما برای مادران بدون تجربه ی فرزند آوری و فرزند پروری خوندنش عالیه و بزرگترین لطفی که این کتاب به من کرد علاوه بر یادگیری، ایجاد حس اعتماد نسبت به خودم به عنوان یک مادر تازه کار و از بین بردن شک و احساسات منفی نسبت به اینکه ممکنه به اندازه کافی خوب نباشم.
Z Pourmandi
این سری کتاب های نشر صابرین بسیار مفید و کاربردین، به خصوص برای بچه اول که مادر تجربه ای نداره.
حسین(ع) همه جا با ماست
سلام من این کتاب رو خریدم .اما چون بچه آرومی داشتم اصلا بعضی سرفصل هاش نیازی به خوندن نداشتم.اما بعضی نکاتشم بدردم خورد.اما بیشتر مطالبشو میدونستم
Atefe Amini
من این کتابو فیزیکیشو خوندم ولی بنظرم خیلی خیلی سطحی نوشته شده بود، اصلا خوشم نیومد.. مطالبش اصلا علمی نبود و تجربه های یک مادر بود که توی اینترنت به وفور یافت میشه!
فاطمه
برای من حتی جذاب نبود که تمومش کنم توصیه های دارویی که در ترجمه هست اصلا تو ایران پیدا نمیشه ب نظرم برای قبل یکسالگی کتاب مغز کودک من واپلیکیشن نی نی پلاس خیلی مفیدتره برای هرماه اشنایی با رفتار کودک و بازی کوتاه و مفید داره
SHOKoOoH
متاسفانه چون کتاب قدیمی دارای غلط ... مثلاً گفته می تونیم شیر خشک رو با ماکروفر گرم کنیم !!! یا از قبل توی پارچ شیر خشک رو آماده کنیم که هر وقت بچه خواست سریع بخوره !!!! در حالی که نگه داشتن شیر خشک بیشتر از یک ساعت باعث فاسد شدنش میشه .... یا میگه برای درست کردن شیر خشک اگر از آب چاه استفاده می کنید اب جوشیده بریزید وگرنه آب شیر کفایت می کنه !!!
مارک
کتاب مناسب برای پدر ها نیست؟
صفحه قبل۱صفحه بعد