تلخون

دانلود و خرید تلخون

۳٫۴ از ۲۱۲ نظر
۳٫۴ از ۲۱۲ نظر

برای خرید و دانلود   تلخون  نوشته  صمد  بهرنگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

R Ka
این کتاب در زمان خودش یک کتاب بسیار محبوب بود . زنده یاد صمد بهرنگی در این کتاب به جمع آوری داستان های فورکولیک منطقه آذربایجان پرداخته است. همان قصه های شبانه مادربزرگ های دوست داشتنی... از این رو این کتاب ارزش فرهنگی بالای دارد. روحش شاد.
zeynab_m91
خوب نبود 😕🤦‍♀️
mobina
با احترام از نظر من این داستان در سبک خودش عالی بود یعنی نویسنده هرچیزی که در تخیلاتش بود رو به صورت زیبایی روی کاغذ آورده.البته این نظر شخصی منه و به نظرات بقیه احترام میزارم😊😊🤗🤗🤗🤗
resalate_eshgh :)
باشه 😐 🤦🏻‍♀️
عماد
میشه این نوع نوشته‌ها رو تو دسته‌ی هنرهای مفهومی طبقه‌بندی کرد، محتوا و اصل مطلب بسیار مهمتر از نگارش و جمله بندیه! اگه بتونین استعاره‌‌هارو خوب درک کنین، کتاب جالب و جذابیه.
F
راستش من خیلی خوشم نیومد باب سلیقه‌ی من نبود
m.m
چرا رو نکته های بد کلید کرده بود ....داستان اصلا خوب نیست ...وذهنیت ..بد به خواننده نوجوان منتقل میکنه ...... چرا .....؟ ..انتشارات این کتاب رو چه حسابی همچین داستانهای رو منتشر میکنه ......
Setareh bano
che bade ah ah😒
🦋🍁SARA
بله درسته. به ما بی احترامی شده😣😭😢
سام پرویزی
من هم نپسندیدم😾
رادین
خیلی بچگانه بود خوشم نیومد
م.ق
کتاب تلخون بازگویی چند افسانه از زبان نویسنده ی توانا اقای بهرنگی هست و به نظر من ایشون با بیان فصیح و در عین حال عامیانه داستان رو به زیبایی پیش می برند. من از خوندن داستانهای ایشون بسیار لذت می برم. برای چندمین بار این کتاب رو خوندم و با این که داستان رو تا حدودی از برم, بازهم خوندنش خالی از لطف نبود. بار اولی که این کتاب رو خوندم حدودا ۱۱ ساله بودم و الان تقریبا ۳۰ سال از اون زمان میگذره و احساس من نسبت به این کتاب تغییری نکرده.
م فتوحی
واقعا این افسانه ست؟ اصلا شرط افسانه بودن هم نداره.
AmirHossein[AHS]
جالب بود
zahra
من تازه یک داستانشو خوندم؛داستان"تلخون"قشنگ بودش😍😍😍😍