با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
واسه نونه ...

دانلود و خرید کتاب صوتی واسه نونه ...

پرونده‌ای برای سیامک انصاری و تبلیغات تلویزیونی رگباری‌!

۳٫۷ از ۷ نظر
۳٫۷ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی واسه نونه ...  نوشته  مسعود عطری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی واسه نونه ...

مقاله صوتی واسه نونه ... اثری از مسعود عطری و مجتبی اردشیری است که با صدای مهدی صفری می‌شنوید. این اثر پرونده‌ای برای سیامک انصاری و تبلیغات تلویزیونی رگباری‌! است.

واسه نونه ... یکی از مقالات اجتماعی رادیو ری‌را، پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی واسه نونه ...

احتمالا شما هم تبلیغات رگباری سیامک انصاری برای بایا را دیده‌اید. تبلیغاتی که تقریبا در تمام طول روز و از تمامی شبکه‌های تلویزیونی صدا و سیما پخش می‌شود. تبلیغاتی به نسبت طولانی و پرهزینه که بیشتر روی اعصاب مخاطب راه می‌رود تا این که مخاطب را جذب کند. در این شماره از مقالات صوتی رادیو ری‌را، پرونده‌ای در این مورد خواهید شنید که در شماره ۷۴۹ مجله همشهری جوان منتشر شده است. ابتدا یادداشتی با عنوان «ببخشید! من اون سیامک انصاری نیستم!» به قلم مسعود عطری که به «پشت پرده تبلیغات پرسودی که روی اعصاب شما راه می‌روند!» پرداخته و سپس یادداشتی به قلم مجتبی عطری با عنوان «آیا سیامک انصاری تمام شده؟!» که به «کارنامه سیامک انصاری از دستیاری رسول ملاقلی‌پور تا این سیامک بایا» پرداخته است.

مقاله صوتی واسه نونه ... را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به سینما و مطالعات اجتماعی، مخاطبان این مقاله‌اند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
شبرنگ
۱۴۰۰/۰۳/۱۱

😅😂

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۰٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۰٫۵ مگابایت