با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟

دانلود و خرید کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟  نوشته  اسپنسر جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟

کتاب صوتی چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد؟ نوشته اسپنسر جانسون با صدای مصطفی طالبان مقدم، داستانی نمادین است. این داستان تاثیر بسیاری بر زندگی مردم جهان داشت.

درباره کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟

 داستان چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟ داستان چند دوست هم دانشگاهی است که بعد از مدت‌ها در یک گردهمایی شرکت کردند تا دیدارها را تازه کنند. هر کدام از زندگی و کارهای خودش می‌گوید. سپس یکی از بچه‌ها به دیگران می‌گوید که به تازگی داستانی شنیده است که به موفقیت او در مسیر شغلی و زندگی‌اش کمک کرده است. همه مشتاق می‌شوند تا داستان را بشنوند داستان او درباره‌ تغییر و تحولی است که در یک «هزارتو» اتفاق می‌افتد و در این مکان عجیب چهار شخصیت جذاب در جستجوی پنیری هستند و شما باید پیگیر ماجرای این چهار شخص باشید.

پنیر استعاره از هر هدفی است که شما می‌خواهید در زندگی به دنبال آن باشید؛ شغل، رابطه، ثروت، خانه‌ی بزرگ، آزادی، تندرستی، به رسمیت شناخته شدن، آرامش معنوی یا حتی یک فعالیت مانند دویدن یا گلف می‌تواند پنیر زندگی شما باشد.

پنیرها در زندگی هر انسانی جایگاه مهمی دارد؛ زیرا منجر به شادمانی هر فرد می‌شود. اگر به آن برسید اغلب وابسته‌اش می‌شوید و در صورتی‌ که از دستش بدهید از نظر روحی آسیب می‌بینید.

چهار شخصیت خیالی در این داستان مجسم شده‌اند که هر کدام نماینده‌ی طرز فکر و شخصیت خاصی هستند. دو موش به نام اِسنیف و اِسکوری و دو آدم کوتوله به نام‌های هِم و هاو برای نشان‌ دادن ابعاد ساده و پیچیده‌ درون شما، صرف‌نظر از سن، جنسیت، نژاد یا ملیت در این کتاب حضور دارند.

اِسنیف نماینده‌ی گروهی است که تغییر را زود بو می‌کشد و اِسکوری کسی است که به سرعت دست به کار می‌شود. از طرف دیگر هِم تغییر را انکار می‌کند اما هاو در مقابل او قرار می‌گیرد و خودش را باشرایط جدید وفق می‌دهد.

هر بعدی را که شما انتخاب کنید و طبق آن وارد عمل شوید، در نهایت باید در مسیر پرپیچ‌وخم هزارتو قدم بردارید و با موفقیت از آن خارج شوید.

زندگی ابداً یک راه مستقیم نیست؛ شما می‌توانید آزادانه در هر مسیر قدم بگذارید، ممکن است در دالان‌هایی پرپیچ‌وخم سردرگم بمانید و حتی از راه درست منحرف شوید اما اگر به خدا اعتماد داشته باشید، در همه حال، خداوند دری را به رویتان خواهد گشود، البته شاید همان دری نباشد که شما تصورش را می‌کنید.

شنیدن کتاب چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب اثری مفید و خواندنی برای تمام کسانی است که به پیشرفتشان در زندگی اهمیت می‌دهند.

درباره اسپنسر جانسون

دکتر اسپنسر جانسون (۱۹۳۸ - ۲۰۱۷) فیزیکدان و نویسنده‌ی آمریکایی است. او عمدتا به دلیل نوشتن کتاب‌هایی در زمینه‌ی خودیاری و موفقیت مانند چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟ و مدیر یک دقیقه‌ای معروف و شناخته شده است. کتاب‌های او به چندین زبان در دنیا ترجمه شده است. به اسپنسر جانسون لقب پادشاه تمثیل را داده‌اند، چرا که مهارت او در دریافت مسائل دشوار و پیچیده و ارائه و بیان راهکارهای ساده و آسان است. جانسون در سن ۷۸ سالگی و بعد از یک مبارزه طولانی با سرطان لوزالمعده از دنیا رفت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۶٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۶٫۶ مگابایت