با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پاکسازی ذهن

دانلود و خرید کتاب صوتی پاکسازی ذهن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پاکسازی ذهن  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پاکسازی ذهن

کتاب صوتی پاکسازی ذهن اثری از دارن هاردی است که به ما کمک می‌کند تا ذهن خود را از افکار منفی پاک کنیم و آرامش را به روح و روانمان برگردانیم. نسخه صوتی این اثر را با صدای مصطفی طالبیان می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی پاکسازی ذهن

مسئولیت سلامتی افکار و ذهن ما بر عهده خودمان است. ما نمی‌توانیم خودمان را ایزوله کنیم و از اخبار بد و منفی، یا رخدادهای غیرمنتظره دور بمانیم. اما چون واکنش احساسات ما به اتفاقات مختلف زندگی، نتیجه باورها، نگرش‌ها و عادت‌های ماست، می‌توانیم خودمان را تغییر دهیم. این تغییر به نفعمان است، چون افکارمان روی سلامتی، روابط و امور مالی ما تاثیر می‌گذارند. بنابراین، این کار ما است که دریچه نگاهمان را به دنیا عوض کنیم تا بتوانیم سلامتی‌مان را تضمین کنیم. سوال اصلی این است که چگونه می‌توانیم این کار را انجام دهیم؟

دارن هاردی در کتاب پاکسازی ذهن، راهکارهایی ساده را بیان می‌کند. راهکارهایی که تماما در جهت دور شدن ما از افکار منفی، کار می‌کند و انرژی روحی ما را افزایش می‌دهد. به این ترتیب می‌توانیم از هر مانع به عنوان فرصتی برای پیشرفت استفاده کنیم.

کتاب صوتی پاکسازی ذهن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی پاکسازی ذهن را به تمام افرادی که دغدغه حفظ آرامش و سلامت روان خود را دارند، پیشنهاد می‌کنیم.

درباره دارن هاردی

دارن‌هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است او تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت بود که یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. در حقیقت این مجله بود که به او امکان مصاحبه با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان را داد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آنها بردارد.

دارن هاردی پدرش را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد.  او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد.

دارن هاردی می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک می‌کنند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها «اثر مرکب» است.

درباره مصطفی طالبیان

مصطفی طالبیان یکی از گویندگان توانای کشور است که در زمینه مهندسی و طراحی صدا، گویندگی کتاب‌های صوتی، تهیه پادکست‌ها و برنامه‌های رادیویی، ساخت تیزر تبلیغاتی، نریشن و ... فعالیت می‌کند. 

بخشی از کتاب صوتی پاکسازی ذهن

آزادی رایگان نیست اگر‌چه این جمله تنها برای حمایت از اهداف مبارزه و حفظ ارزش‌های میهن به کار رفته است، اما می‌تواند برای زندگی روزمره‌ ما نیز مورد استفاده قرار گیرد. آزادی شما در انتخاب هر چیز و نیز امنیت موجود با فداکاری و قربان شدن دیگران به دست آماده است. این فداکاری ممکن است به شکل صرف وقت و جست‌و جو برای به دست آوردن راه‌حل‌های مناسب برای شما، پذیرفتن مسئولیت زندگی و تمام اتفاق هایی که همیشه برای تان رخ میدهد باشد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۰٫۰ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۰٫۰ مگابایت