با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی پاکسازی ذهن اثر دارن هاردی

دانلود و خرید کتاب صوتی پاکسازی ذهن

۳٫۱ از ۲۰ نظر
۳٫۱ از ۲۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پاکسازی ذهن  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی نویسنده
عکس دارن هاردی
دارن هاردی
آمریکایی | تولد ۱۹۷۱

دارن هاردی در ۱ فوریه‌ی سال ۱۹۷۱ در کشور آمریکا به دنیا آمد. برخلاف تصوری که از زندگی افراد ثروتمند داریم، او در یک بهشت که همه چیز برای او حی و حاضر باشد، زندگی نمی‌کرد. وقتی که دارن فقط هجده‌ماهه بود، مادر او تصمیم گرفت تا از همسرش جدا شود، فرزند خردسالش را ترک کند و به دنبال زندگی و رویاهای خودش برود. خوشبختانه پدر دارن فردی مسئولیت‌پذیر بود که حضانت و مسئولیت پسرش را پذیرفت و او را پرورش داد.

دارن تا حد زیادی خودش را مدیون طرز فکر پدرش می‌داند. پدر او سخت‌گیری نمی‌کرد، قانون‌های طاقت‌فرسا برای او نمی‌گذاشت، از او عالی‌ترین نمرات را طلب نمی‌کرد و از دارن توقع پسری را نداشت که همیشه در حال درخشش باشد. به طبع این طرز تفکر و عشقی که پدرش به دارن می‌داد، این پسر دوران کودکی و نوجوانی را بدون واقعه‌ی خاص دیگری گذراند، هیچوقت به مصرف مواد مخدر روی نیاورد و تمام تلاشش را برای یافتن اهداف واقعی خودش کرد.

تاثیر دیگری که پدر دارن هاردی با طرز فکر خود بر زندگی پسرش گذاشت مربوط به جملاتی بود که بر زبان می‌آورد. یکی از باورهای جالب پدر دارن این بود که «هیچ اهمیتی ندارد شرایط چه‌قدر سخت است، دیگران چه‌قدر مستعدتر و دانشمندتر از تو هستند یا چه‌قدر سابقه‌ی کار بیشتری نسبت به تو دارند! تو هنوز هم می‌توانی تمام تلاشت را بکنی! به بیشترین حد ممکن مطالعه کن، خودت را به چالش بکش و ببین که تو جلوتر از همه هستی! پس استثنایی باش!»

این طرز فکر و جملات انگیزه‌دهنده‌ی پدر دارن بود که او را مصمم می‌کرد تا درست‌ترین و مناسب‌ترین تصمیم را درمورد خود و زندگی‌اش بگیرد. دارن در اوایل جوانی پا به دانشگاه گذاشت، اما همچون دیگر نوابغ و رهبران تاثیرگذار خیلی زود فهمید که دانشگاه راهی نیست که او را به خواسته‌ها و اهدافش برساند. بنابراین تنها یک ترم را در دانشگاه به اتمام رساند، بعد از آن قید تحصیل دانشگاهی را زد و وارد بازار کار شد.

دارن در هجده‌سالگی کسب و کار نوپای خود را پی‌ریزی کرد. دارن در تولد نوزده‌سالگی‌اش بود که به درآمدی شش برابر یک کارمند عادی در آمریکا رسید و در طول ۵ سال کار و مداومت به درآمد یک میلیون دلاری در سال دست پیدا کرد. او در این سال‌ها به کسب و کارها و مدیران مشاوره‌ می‌داد تا کسب و کار خود را بهبود بدهند.

شهرت دارن هاردی در ایران به جهت کتاب‌های انگیزشی است و از هر کتاب او ده‌ها ترجمه‌ی مختلف در بازار وجود دارد. اغلب کتاب‌های دارن هاردی به افراد در افزایش بهره‌وری، از بین بردن عادات منفی، خلق عادات مثبت، تغییر باورها و نگرش درمورد کار و زندگی، افزایش درآمد، فروش و نکات مدیریتی کمک می‌کنند. البته ناگفته نماند که به گفته‌ی بسیاری از مخاطبان این کتاب استراتژی‌های مفیدی را در اختیارشان قرار داده که آنها توانسته‌اند با استفاده از این استراتژی‌ها کسب و کارشان را زیر و رو کنند.

معرفی کتاب صوتی پاکسازی ذهن

کتاب صوتی پاکسازی ذهن اثری از دارن هاردی است که به ما کمک می‌کند تا ذهن خود را از افکار منفی پاک کنیم و آرامش را به روح و روانمان برگردانیم. نسخه صوتی این اثر را با صدای مصطفی طالبیان می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی پاکسازی ذهن

مسئولیت سلامتی افکار و ذهن ما بر عهده خودمان است. ما نمی‌توانیم خودمان را ایزوله کنیم و از اخبار بد و منفی، یا رخدادهای غیرمنتظره دور بمانیم. اما چون واکنش احساسات ما به اتفاقات مختلف زندگی، نتیجه باورها، نگرش‌ها و عادت‌های ماست، می‌توانیم خودمان را تغییر دهیم. این تغییر به نفعمان است، چون افکارمان روی سلامتی، روابط و امور مالی ما تاثیر می‌گذارند. بنابراین، این کار ما است که دریچه نگاهمان را به دنیا عوض کنیم تا بتوانیم سلامتی‌مان را تضمین کنیم. سوال اصلی این است که چگونه می‌توانیم این کار را انجام دهیم؟

دارن هاردی در کتاب پاکسازی ذهن، راهکارهایی ساده را بیان می‌کند. راهکارهایی که تماما در جهت دور شدن ما از افکار منفی، کار می‌کند و انرژی روحی ما را افزایش می‌دهد. به این ترتیب می‌توانیم از هر مانع به عنوان فرصتی برای پیشرفت استفاده کنیم.

کتاب صوتی پاکسازی ذهن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی پاکسازی ذهن را به تمام افرادی که دغدغه حفظ آرامش و سلامت روان خود را دارند، پیشنهاد می‌کنیم.

درباره دارن هاردی

دارن‌هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است او تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت بود که یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. در حقیقت این مجله بود که به او امکان مصاحبه با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان را داد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آنها بردارد.

دارن هاردی پدرش را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد.  او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد.

دارن هاردی می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک می‌کنند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها «اثر مرکب» است.

درباره مصطفی طالبیان

مصطفی طالبیان یکی از گویندگان توانای کشور است که در زمینه مهندسی و طراحی صدا، گویندگی کتاب‌های صوتی، تهیه پادکست‌ها و برنامه‌های رادیویی، ساخت تیزر تبلیغاتی، نریشن و ... فعالیت می‌کند. 

بخشی از کتاب صوتی پاکسازی ذهن

آزادی رایگان نیست اگر‌چه این جمله تنها برای حمایت از اهداف مبارزه و حفظ ارزش‌های میهن به کار رفته است، اما می‌تواند برای زندگی روزمره‌ ما نیز مورد استفاده قرار گیرد. آزادی شما در انتخاب هر چیز و نیز امنیت موجود با فداکاری و قربان شدن دیگران به دست آماده است. این فداکاری ممکن است به شکل صرف وقت و جست‌و جو برای به دست آوردن راه‌حل‌های مناسب برای شما، پذیرفتن مسئولیت زندگی و تمام اتفاق هایی که همیشه برای تان رخ میدهد باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
milad
۱۴۰۱/۰۱/۲۱

👍👍👍

Jim Tiger
۱۴۰۱/۰۴/۲۴

این اقا سه تا کتاب بیشتر نداره، چرا کسی معروف میشه هر نوشته ای رو به اون نسبت میدن؟ یعنی چه

helly
۱۴۰۱/۰۱/۳۰

خوب بود🔥🖤

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۰٫۰ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۰٫۰ مگابایت