با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی چگونه شبکه اجتماعی کسب و کارمان را بدون اشتباه مدیریت کنیم ؟ اثر مهرنوش گلبازی

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه شبکه اجتماعی کسب و کارمان را بدون اشتباه مدیریت کنیم ؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه شبکه اجتماعی کسب و کارمان را بدون اشتباه مدیریت کنیم ؟  نوشته  مهرنوش گلبازی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه شبکه اجتماعی کسب و کارمان را بدون اشتباه مدیریت کنیم ؟

کتاب صوتی چگونه شبکه اجتماعی کسب و کارمان را بدون اشتباه مدیریت کنیم ؟ یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در انتشارات نوین کتاب گویا به صورت صوتی تولید شده است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو با ترجمه مهنوش گلبازی و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی چگونه شبکه اجتماعی کسب و کارمان را بدون اشتباه مدیریت کنیم ؟

رسانه‌های اجتماعی موفق شده‌اند تا در مدت زمانی کوتاه، فضایی عالی و فرصتی فوق‌العاده ایجاد کنند تا صاحبان کسب و کارها از آن برای برندسازی، بازاریابی، برندسازی شخصی و افزایش مشارکت به شیوه‌های معتبر، استفاده کنند. بسیاری از کسب و کارها تنها از طریق یک فضای اجتماعی پا گرفته‌اند و البته به سرعت نیز پیشرفت می‌کنند. علاوه بر اینکه استفاده از فضای مجازی سبب می‌شود تا بتوانیم به خوبی کسب و کارمان را توصیف کنیم، مشتریانی از سراسر دنیا پیدا کنیم و آن را رشد و پرورش بدهیم، اما گاهی هم ممکن است اشتباهاتی مرتکب شویم که کسب و کارمان را از بین ببرد و یا فرصت عالی برای پیشرفت را از ما بگیرد.

کتاب صوتی چگونه شبکه اجتماعی کسب و کارمان را بدون اشتباه مدیریت کنیم ؟ پنج مورد از اشتباهاتی را بیان می‌کند که ممکن است در مدیریت شبکه‌های اجتماعی مرتکب شویم. دانستن این موارد به ما و به تمام کارآفرین‌ها کمک می‌کند تا کسب و کارمان را از نابودی نجات دهیم. مواردی را که در این کتاب صوتی می‌شنوید، مواردی هستند که یک کارآفرین باید بداند و هرگز آن‌ها را بر روی رسانه‌های اجتماعی به اشتراک نگذارد.

کتاب صوتی چگونه شبکه اجتماعی کسب و کارمان را بدون اشتباه مدیریت کنیم ؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی چگونه شبکه اجتماعی کسب و کارمان را بدون اشتباه مدیریت کنیم ؟ را به تمام کسانی که در زمینه تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند، پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی چگونه شبکه اجتماعی کسب و کارمان را بدون اشتباه مدیریت کنیم ؟

مگر می شود کسب‌وکار داشته باشید و از شبکه‌های اجتماعی بهره نبرید؟ بسیاری از افراد شبکه اجتماعی خود را وسیله­ای برای پیش برد اهداف خود و کسب‌وکار خود می‌دانند و از آن ها به نحو احسن در راستای پیشرفت کسب و کار استفاده می‌کنند. در این بین ۵ مورد از اشتباهاتی که در مدیریت شبکه اجتماعی کسب‌وکارتان ممکن است مرتکب شوید را با یکدیگر مرور می‌کنیم. ۵ موردی را که یک کارآفرین باید بداند و هرگز آن‌ها را بر روی رسانه‌های اجتماعی به اشتراک نگذارد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲٫۸ مگابایت