با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پنج بزرگ زندگی

دانلود و خرید کتاب صوتی پنج بزرگ زندگی

بزرگترین رازِ رهبری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پنج بزرگ زندگی  نوشته  جان پی. استرلکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پنج بزرگ زندگی

پنج بزرگِ زندگی اثری از جان اِستِرلِکی است که با صدای گروه گویندگان شادن پزواک و با ترجمه هانیه چوپانی می‌شنوید. این کتاب درباره بزرگترین رازِ رهبری  با شما صحبت می‌کند.

این کتاب، الهام‌بخشِ شما خواهد بود و می‌تواند زندگی شما را به روش‌هایی تغییر دهد که اکنون نمی‌دانید اما وقتی آن را شنیدید ، کاملاً درکش خواهید کرد. این اثر دیدِ شما را به نقشتان به عنوان یک رهبر، برای همیشه تغییر خواهد داد.

نقش رهبری شما می‌تواند، در خانه، در محلِ کار، در جامعه و به ویژه رهبری خودتان باشد. ما فرا خوانده می‌شویم که در تمامِ لحظه‌های زندگی رهبر باشیم و اولین هدفِ ما، باید رهبری خودمان باشد.

مهم‌تر از همه، کسی باید به شما انگیزه بدهد که هر روز از تخت خود برخیزید. و آن شخص، خود شما هستید.

این نظرِ توماس دیرِیل است، مردی که به عنوانِ بزرگ‌ترین رهبرِ دنیا شناخته می‌شد. او در سنِ پنجاه‌وپنج سالگی متوجه شد که در شُرف مَرگ است. بااین‌حال، حتی در لحظاتِ آخر هم به افرادِ پیرامونش انگیزه می‌داد..

جک پسر جوانی است که به دنبال راه خوشبختی می‌گردد و می‌خواهد مسیر زندگی‌اش را پیدا کند. او به دلایلی که نمی‌دانیم عاشق آفریقا می‌شود و به آنجا مهاجرت می‌کند. در آن کشور روزی با پیرزنی روبرو می‌شود که راهنمای جک در پیدا کردن راه زندگی‌اش می‌شود. 

اصولِ کتاب پنج بزرگ زندگی بر میلیون‌ها خواننده از سراسر جهان تأثیرِ مثبتی داشته است و هر یک از این افراد به شیوه منحصر به فردِ خود از این اصول استفاده کرده‌اند. این کتاب را گوش کنید و بگذارید که الهام‌بخشِ شما باشد. 

 شنیدن کتاب پنج بزرگ زندگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر به دنبال کتابی الهام‌بخش برای ادامه دادن مسیر زندگی خود هستید، این اثر را گوش کنید.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۵ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۹۸٫۵ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۹۸٫۵ مگابایت