با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کرونا در کودکان

دانلود و خرید کتاب صوتی کرونا در کودکان

بررسی امکان ابتلای کودکان و نوزادان به کرونا و راه‌های مراقبت از آن‌ها

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کرونا در کودکان  نوشته  مهدیه نیک‌نژاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کرونا در کودکان

مقاله صوتی کرونا در کودکان نوشته مهدیه نیک‌نژاد و با صدای مریم پاک‌ذات منتشر شده است. در این مقاله امکان ابتلای کودکان و نوزادان به کرونا و راه‌های مراقبت از آن‌ها بررسی می‌شود.

کرونا در کودکان یکی از مقالات تندرستی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی کرونا در کودکان

در ابتدای شیوع کرونا، ابتلای کودکان به ندرت مشاهده می‌شد و ابتلای خفیف‌تر و گاهی هم بدون علامت کودکان به این بیماری، موجب شد تا تصور کنیم که کودکان به این بیماری مبتلا نمی‌شوند؛ اما به مرور زمان و افزایش اطلاعات، متوجه شدیم امکان ابتلای نوزادان نیز وجود دارد، به خصوص اگر نوزادان از مادر مبتلا به کرونا متولد شده باشند. در این یادداشت صوتی که به قلم دکتر مهدیه نیک‌نژاد، متخصص کودکان و نوزادان نوشته شده است، در مورد ابتلای کودکان و نوزادان به ویروس کرونا و مواردی که باید به آن توجه کرد خواهید شنید.

شنیدن مقاله کرونا در کودکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مقاله را به تمام والدین که نگران سلامتی فرزندشان هستند پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲٫۲ مگابایت