با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مراقبت از کودکان و نوجوانان در مقابل کرونا

دانلود و خرید کتاب صوتی مراقبت از کودکان و نوجوانان در مقابل کرونا

در همه‌گیری کرونا برای مراقبت از کودکان و نوجوانان چه کنیم؟

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مراقبت از کودکان و نوجوانان در مقابل کرونا  نوشته  بهار موسوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مراقبت از کودکان و نوجوانان در مقابل کرونا

مقاله صوتی مراقبت از کودکان و نوجوانان در مقابل کرونا نوشته بهار موسوی است که با صدای مریم پاک‌ذات منتشر شده است. این مقاله به این سوال پاسخ می‌دهد: در همه گیری کرونا برای مراقبت از کودکان و نوجوانان چه کنیم؟ 

مراقبت از کودکان و نوجوانان در مقابل کرونا یکی از مقالات حوزه سلامت و تندرستی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی مراقبت از کودکان و نوجوانان در مقابل کرونا

همه‌گیری ویروس کرونا، تعطیلی مدارس و دورکاری والدین تاثیر زیادی بر الگوی تربیتی و زندگی خانوادگی افراد گذاشته است. عده‌ای از والدین به دلیل تعطیلی مشاغل خود در خانه ماندند و شرایط گذراندن اوقات فراغت یا حتی زمان‌های کار با تغییرات بسیاری مواجه شد. در این یادداشت صوتی مجموعه‌ای از مسائل مهم برای والدین گردآوری شده که شنیدن آن به مدیریت وضع موجود برای شما کمک می‌کند. دغدغه‌ها و مشکلات شما در این زمینه چیست؟

مقاله صوتی مراقبت از کودکان و نوجوانان در مقابل کرونا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام والدینی که دغدغه و نگرانی تربیت و سلامت فرزندشان در دوران شیوع و همه گیری بیماری کرونا دارند، می‌توانند از محتوای این مقاله صوتی استفاده کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱٫۲ مگابایت