با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه شرکت ثبت کنیم؟

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه شرکت ثبت کنیم؟

آشنایی با انواع شرکت و روند ثبت شرکت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه شرکت ثبت کنیم؟  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه شرکت ثبت کنیم؟

کتاب صوتی چگونه شرکت ثبت کنیم؟ یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در انتشارات نوین کتاب گویا به صورت صوتی تولید شده است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو با ترجمه علیرضا مرادی و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی چگونه شرکت ثبت کنیم؟

گونه شرکت ثبت کنیم. چگونه یک شرکت بزنیم؟ مراحل ثبت شرکت در ایران چیست؟ چگونه می توانیم شرکت خود را ثبت و شروع به کار کنیم؟ در این مقاله به شما کاربران هاو کن یو آموزش خواهیم داد که چگونه می توانید یک شرکت را ثبت کنید و مراحل ثبت شرکت در ایران چگونه است.

قبل از اینکه به مراحل و روش های قانونی برای ثبت شرکت بپردازیم باید به سراغ مفهوم و تعریف شرکت برویم و انواع شرکت را بشناسیم و پس از آشنایی با آن، مراحل را برای ثبت شرکت مرحله به مرحله دنبال کنیم. با ما همراه باشید.

کتاب صوتی چگونه شرکت ثبت کنیم؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 کارآفرینان و کسانی که در ابتدای راه کسب وکار خود قرار دارند مخاطبان این کتاب‌اند.

بخشی از کتاب چگونه شرکت ثبت کنیم؟

میدانید که هر یک از شرکت های بسته به نوع خود، دارای مشخصه ها یی هستند. بنابر این برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود لازم به وجود حداقل یک شریک (مجموعا دو نفر) و برای شرکت‌های سهامی خاص باید حداقل علاوه بر خود، دو شریک (مجموعا سه نفر) داشته باشید. حتما تمام مسئولیت ها و شرایط شرکا را که در بالا اشاره کردیم با دقت بخوانید و سپس اقدام به ثبت کنید.

مراجعه به سامانه ثبت شرکت ها

برای ثبت شرکت ها یک سامانه برای شما تدارک دیده شده است که با زدن بر روی لینک زیر می توانید وارد این سامانه برای شروع ثبت شوید. در این صفحه همانند تصویر با یک سری گزینه ها رو به رو هستید که باید اطلاعات خود را در آن با دقت درج کنید. هر گزینه به وضوح مشخص است و لازم به توضیحات بیشتر نیست. دقت داشته باشید که شماره همراه شما باید کاملا معتبر باشد چرا که شماره رهگیری برای شما ارسال خواهد شد و شما آن را تا پایان کار نیاز خواهید داشت.

مشخصات مربوط به شرکت

حال که در مرحله قبل مشخصات مربوط به خودتان را تکمیل کردید با زدن بر روی گام بعدی باید به سراغ مشخصات مربوط به شرکت خود بروید که شامل درج نام شرکت و … است. دقت کنید که باید تا ۵ نام برای شرکت خود انتخاب کنید تا با یکی از آن ها موافقت به عمل بیایید. (این کار برای جلوگیری از تکراری بودن و سایر ضوابط مربوط به نام ها است ) کد رهگیری را در پایان دریافت کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۶ مگابایت