با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یک مرد رسوا

دانلود و خرید کتاب صوتی یک مرد رسوا

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی یک مرد رسوا  نوشته  گوین اسلر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی یک مرد رسوا

کتاب صوتی یک مرد رسوا نوشته گوین اسلر است. کتاب یک مرد رسوا با ترجمه اصغر حیدری و صدای محسن حکیم معانی منتشر شده است. این کتاب یکی از جنجالی‌ترین کتاب‌هایی است که می‌توانید بشنوید.

درباره کتاب یک مرد رسوا

رابين برنت سال‌های سال در قدرت بوده است. به نظر دوستانش در خيابان دونينگ، كاخ سفيد و CIA او بزرگترین سياستمدار نسل خودش است كه اين خصوصيت، او را در كابينه تاچر به اوج قدرت رسانده بود. اما همه چیز زمانی به هم می‌ریزد كه تصاوير فساد اخلاقی او در روزنامه‌ها منتشر می‌شود، ناگهان او از یک سیاست‌مدار موفق به یک رسوایی بزرگ می‌رسد. 

اما این همه ماجرای کتاب یک مرد رسوا نیست، این کتاب در پس پرده خود به روابط بریتانیا و آمریکا در زمان جنگ ایران و عراق می‌پردازد، نویسنده اگرچه اسامی را تغییر داده است اما پرده از اتهامات بزرگی برداشته است، حقایقی که سال‌های سال پوشیده بوده و حالا قرار است جهانیان آن را بدانند. 

شنیدن کتاب یک مرد رسوا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی با موضوع سیاست پیشنهاد می‌کنیم.

درباره گوین اسلر

تولد : گوین اسلر Gavin Esler، متولد ۱۹۵۳، اسکاتلند است. او  روزنامه نگار، محقق، نویسنده، و مجری تلویزیون است و تاکنون پنج کتا مشهور منتشر کرده است، از آثار او  امریکا، رویایی بر باد رفته خشم ایالات متحده و یک مرد رسوا به فارسی ترجمه شده‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
asdy nasr
۱۴۰۰/۰۲/۱۶

میخواستم چنتا از صوتی ها بخرم که متاسفانه رمزه دوم ندارم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۳ ساعت و ۳۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۵۱٫۰ مگابایت
زمان۱۳ ساعت و ۳۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۵۱٫۰ مگابایت