با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه کارکنان و کارمندان خوب خود را حفظ کنیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه کارکنان و کارمندان خوب خود را حفظ کنیم

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه کارکنان و کارمندان خوب خود را حفظ کنیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه کارکنان و کارمندان خوب خود را حفظ کنیم

کتاب صوتی چگونه کارکنان و کارمندان خوب خود را حفظ کنیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای ندا پوریان می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه کارکنان و کارمندان خوب خود را حفظ کنیم

چه در یک استارتاپ، چه در یک کارخانه و یا کارگاه تولیدی و چه در سازمان، حفظ کارمندان خوب و یا اعضای تیمی که کارشان را بلد هستند و به بهره وری و پیشرفت تیم و تمام مجموعه وسازمان کمک می‌کند. موفق‌ترین صاحبان کسب و کار از اهمیت حفظ کارکنان خوبشان مطلع هستند، همان کارکنانی که همکاری با آنها در زمان حال و آینده برای موفقیت کسب و کار و در برخی از موارد برای ادامه سرمایه گذاری ضروری است. این کتاب به صاحبان کسب و کار یاد می‌دهد چطور نیروی خوب خود را حفظ کنند.

خواندن کتاب چگونه کارکنان و کارمندان خوب خود را حفظ کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام صاحبان کسب و کار پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب چگونه کارکنان و کارمندان خوب خود را حفظ کنیم

تقریبا برای تمامی اعضای تیم یا کارکنان شما شرایط محیط کار، اتمسفر و جو محیط کار از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار است .

اگرچه تمامی ما دوست داریم در محیط‌های مدرن، جادار، مؤثر، با تهویه ی هوای فوق العاده و با آخرین تکنولوژی ها کار کنیم اما این عناصر در قبال وجود یک جو سرد، بدون ارتباط، و یا شرایط نامتناسب با شخصیت کارکنان ارزشی ندارند. شاید فردی بتواند با یک کامپیوتر کند کنار بیاید ولی هرگز نمی‌تواند در کنار یک فرد عصبی و خشمگین کار کنند.

باید به نوع روابط کارکنان با یکدیگر، روش های برقراری ارتباط و صمیمیتی که در محیط کار باید برقرار باشد اهمیت داد و مدام سعی در بهبود شرایط داشت. هر چند که جو محیط کار در اولویت است ولی نباید از آسایش و راحتی کارکنان در رابطه با تجهیزاتی که با آن کار می‌کنند و تجهیزات محیط کار غافل شد. مطمئنا بازدهی اعضای تیم در محیطی با دمای بالا پایین خواهد آمد یا  از کرکنان در رابطه با شرایط محیط کار بازخورد بگیرید.

عوامل اصلی برای ایجاد یک شرایط کاری خوب، جوّ کلی، قوانین کار و شخصیت شرکت است.

چگونگی ایجاد چنین جوی به راحتی، می تواند موضوع مقالات جداگانه ای برای شما کارکنان هاو کن یو باشد، اما در اینجا گفتن این نکته کفایت می کند که کارفرمایان باید از سیاست هایی که اجازه می‌دهند افراد از وجود خودشان در کار لذت ببرند، استقبال کنند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲٫۷ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن