با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهبی که فراری‌اش را فروخت

دانلود و خرید کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت  نوشته  رابین شارما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت

راهبی که فراری‌اش را فروخت اثری از رابین شارما برای متحول کردن زندگی شماست. رابین شارما، نویسنده و سخن‌ران انگیزشی کانادایی در این کتاب با شما از رازهای ظریف موفقیت سخن می‌گوید.

درباره کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت

 شما در این کتاب صوتی داستان یک وکیل به اسم جولیان منتل را می‌شنوید که  بسیار موفق است اما یک خلاء عمیق در زندگی‌اش دارد.  شارما داستانش را در قالب مکالمات بین جولیان و دوستش پیش می‌برد و آن را به سمتی هدایت می‌کند که سخن از ارتقای معنوی و راه‌های رسیدن به آن به میان می‌آید. شارما در این کتاب پیام مهمی برای ما دارد. این که خشنودی فرد در این روزگار به چه چیزهایی بستگی دارد و چگونه می توان به زندگی پرمشغله امروزی معنایی عمیق داد.

این اثر الهام‌بخش بسیاری از مردم جهان بوده است و باعث معنادار شدن زندگی‌های زیادی شده است.

 درباره رابین شارما

 رابین شارما در سال ۱۹۶۵ به دنیا آمد. او یک نویسنده و سخن‌ران محبوب کانادایی است. شارما مجری معروف حال حاضر برنامه‌های تلویزیونی هم هست و سال‌ها است که در زمینه‌ رشد فردی می‌نویسد و به افراد مختلف آموزش می‌دهد. رابین شارما در سن ۲۵ سالگی دچار تحولی درونی شد و تصمیم گرفت از کار وکالت استعفا دهد و سخنران انگیزشی شود.

شارما از سال ۱۹۹۴ تا حال حاضر سیزده کتاب منتشر کرده است که آخرین کتاب او مشهورترین اثرش «باشگاه ۵ صبحی‌ها» نام داد.

 «باشگاه ۵ صبحی‌ها» شاهکار رابین شارما در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و توانست تحولی بنیادی در مدیریت فردی ایجاد کند. کتاب دیگر او که آن هم با استقبال خوبی روبه‌رو شد همین کتابی است که پیش روی شماست، راهبی که فراری‌اش را فروخت.

شنیدن کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۷ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۲۶٫۴ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۲۶٫۴ مگابایت