با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
از خدا بخواه او می دهد

دانلود و خرید کتاب صوتی از خدا بخواه او می دهد

۲٫۵ از ۴ نظر
۲٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی از خدا بخواه او می دهد  نوشته  استر هیکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی از خدا بخواه او می دهد

کتاب صوتی از خدا بخواه او می دهد اثری از استر هیکس و جری هیکس، زوج سخنران معروف در حوزه خودباوری و انگیزش، است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا با فرایندهایی آشنا شوید که به شما کمک می‌کند تا هرآنچه را که در زندگی نیاز دارید، به دست بیاورید. 

نسخه صوتی این کتاب را با ترجمه توراندخت تمدن و صدای فریاد موسویان می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی از خدا بخواه او می دهد

کتاب صوتی از خدا بخواه او می دهد اثری از استر هیکس و جری هیکس است. زوج سخنران و نویسنده که به تالیف کتاب‌هایی در زمینه قانون جذب و سخنرانی‌های انگیزشی خود معروفند. این کتاب هم بیش از اینکه کتابی مذهبی باشد، در تلاش است تا ذهن مخاطبان را با قانون جذب آشنا کند و قدرت خواستن و اراده را به مخاطبان بیاموزد.

این کتاب دو بخش کلی دارد. بخش اول درباره کلیات موضوع است و درباره قانون جذب صحبت می‌کند. آن‌ها در تلاشند تا به مخاطبان یادآوری کنند که داشتن یک احساس خوب، یافتن خود حقیقی، خلق واقعیت، تسلط بر احساسات و چگونه است. در ادامه به ماهیت و طرز کار قانون جذب می‌پردازند. همان موضوعی که محور اصلی کتاب است و به باور نویسندگان، افراد را در راه به دست آوردن خواسته‌هایشان کمک می‌کند.

بخش دوم کتاب که می‌توان آن را بخش عملی نامید، معرفی فرایندهایی است که خواسته‌ها و آرزوهای افراد را برآورده می‌کنند. در این بخش، نویسندگان بیست و دو فرایند کاربردی را معرفی کرده‌اند. آشنایی با آن‌ها سبب می‌شود تا ذهن فرد، الگوهای مقاوم را رها کند. منظور از الگوهای مقاوم همان الگوهایی است که جلوی سرازیر شدن شادی، سلامتی و موفقیت به زندگی را می‌گیرد و کاری می‌کند که افراد با احساساتی از قبیل اندوه، ناتوانی در دستیابی به خواسته‌ها و ... دست و پنجه نرم کنند.

کتاب صوتی از خدا بخواه او می دهد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شندین کتاب صوتی از خدا بخواه او می دهد را به تمام کسانی پیشنهاد می‌کنیم که به داشتن یک زندگی خوب، همراه با رسیدن به تمام آرزوها و خواسته‌هایشان اهمیت می‌دهند و زندگی همراه با سلامتی، شادی و موفقیت را حق طبیعی خود می‌دانند.

درباره استر و جری هیکس

استر هیکس ۵ مارس ۱۹۴۸ در ایالت یوتا به دنیا آمد. او در سال ۱۹۸۰ با جری هیکس ازدواج کرد و با همکاری او، کتاب‌های بسیاری در زمینه قانون جذب منتشر کرد. آن‌ها همچنین انتشارات آبراهام (ابراهیم) هیکس را تاسیس کردند. از کارهای او در نسخه اصلی فیلم راز، که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد، استفاده شده است. 

استر هیکس یک نویسنده و سخنران الهام‌بخش است اما بیشتر او را به خاطر آموزه‌های آبراهام هیکس «یک آگاهی گروهی از ابعاد غیر فیزیکی» می‌شناسند. آثار دیگر استر و جری هیکس عبارتند از: قانون جاذبه که در اکتبر ۲۰۰۶ منتشر شد، کتاب آغاز جدید من: کتاب راهنمای بقای شادی، که در انتشارات آبراهام هیکس منتشر شد، آغاز جدید ۲: یک کتابچه راهنمای شخصی برای تقویت زندگی، آزادی و پیروی از شادی، منتشر شده توسط انتشارات ابراهیم هیکس (۱۹۹۱).

جری هیکس در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۱ فوت کرد. استر هیکس در حال حاضر در سن آنتونیو، تگزاس، زندگی می‌کند.

درباره فریاد موسویان

فریاد موسویان متولد ۱۳۶۵ شاعر، ترانه‌سرا و گوینده کتاب‌های صوتی است. او لیسانس روان‌شناسی بالینی خود را از دانشگاه خوارزمی گرفته است و مقطع کارشناسی ارشد زبان‌شناسی را در دانشگاه علامه طباطبایی تحصیل کرده است. ده‌ها کتاب شعر و داستان و روان‌شناسی و ... را با صدایی گرم و لحنی گیرا صوتی کرده است. صدای او بسیار قوی است و همین موضوع طرفداران خاص خود را در بین علاقه‌مندان به کتاب صوتی دارد. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۰ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۷۴٫۲ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۷۴٫۲ مگابایت