با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
وقت شام

دانلود و خرید کتاب صوتی وقت شام

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی وقت شام  نوشته  راسل ادسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی وقت شام

کتاب صوتی وقت شام داستانی از راسل ادسون است که با ترجمه سحر مرعشی و صدای رویا علیخانی می‌‌شنوید. این داستان در ژانر داستان برق آسا (flash fiction) قرار می گیرد.

داستان برق‌آسا یا فلش فیکشن اصطلاحی است که گردآورندگان مجموعه‌ای به همین نام برای نوعی از داستان بسیار کوتاه ابداع کرده‌اند؛ فلش فیکشن داستانی که حجمش از ۲۵۰ کلمه تا ۷۵۰ کلمه متغیر است. در واقع در این قالب داستان نویسی، نویسنده به دنبال کشفی ضربه‌زننده و غافلگیر کننده و وارد کردن شوکی به خواننده است.

کتاب صوتی وقت شام را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به ادبیات داستانی را به شنیدن کتاب صوتی وقت شام دعوت می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی وقت شام

پیرمردی پشت میز نهارخوری نشسته و منتظر بود تا همسرش شام را بر سر میز بیاورد. شنید که زن دارد قابلمه‌ای را دستش را سوزانده بود می‌زند. از صدای ‌زدن به قابلمه نفرت داشت، چون طوری دردش را در بوق و کرنا می‌کرد که مرد دلش می‌خواست حتی بیشتر بزندش. بنا کرد به مشت زدن به صورتش، جوری که مفاصل پشت دستش قرمز شد. چقدر از مفاصلی که قرمز بودند متنفر بود، قرمز، آن رنگ جیغ و چشم‌آزار که از خود زخم بیشتر به چشم می‌آمد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴٫۲ مگابایت