با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مقابله

دانلود و خرید کتاب صوتی مقابله

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مقابله  نوشته  زانا مکنزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مقابله

مقابله داستانی از زانا مکنزی، نویسنده معاصر امریکایی است که با ترجمه سحر مرعشی و صدای سید میثاق ابطحی می‌شنوید. این داستان در ژانر داستان برق آسا (flash fiction) قرار می گیرد.

داستان برق‌آسا یا فلش فیکشن اصطلاحی است که گردآورندگان مجموعه‌ای به همین نام برای نوعی از داستان بسیار کوتاه ابداع کرده‌اند؛ فلش فیکشن داستانی که حجمش از ۲۵۰ کلمه تا ۷۵۰ کلمه متغیر است. در واقع در این قالب داستان نویسی، نویسنده به دنبال کشفی ضربه‌زننده و غافلگیر کننده و وارد کردن شوکی به خواننده است.

شنیدن داستان مقابله را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه علاقه‌مندان به داستان های کوتاه مخاطبان این داستان‌اند.

بخشی از کتاب مقابله

«اگه یه بار دیگه این کار رو بکنی، تو بد دردسری میفتی!» انگشتانم را به نشانه‌ی هشدار بیخودی تکان می‌دهم. نمی‌دانم چرا خودم را عذاب می‌دهم، مثل روز روشن است که فقط دارم وقتم را تلف می‌کنم.

خیلی‌خب. باشه. به سمت آشپزخانه می‌روم. «سعی کن آروم باشی. فکر کن. خوب فکر کن. الان قرار است که چه کار کنم؟ آهان، آره. یه نفس عمیق بکش. سعی کن ریلکس باشی.» این چیزی است که دکتر به من گفته است. به سینک خنک آشپزخانه تکیه می‌دهم و بر دم‌های بلند و عمیقی تمرکز می‌کنم که با بازدم‌های طولانی و آرام دنبال می‌شوند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴٫۵ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴٫۵ مگابایت