با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چند درجه سوء تفاهم در مقیاس اتللو

دانلود و خرید کتاب صوتی چند درجه سوء تفاهم در مقیاس اتللو

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چند درجه سوء تفاهم در مقیاس اتللو  نوشته  محسن رهنما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چند درجه سوء تفاهم در مقیاس اتللو

کتاب صوتی چند درجه سوء تفاهم در مقیاس اتللو نوشته محسن رهنما است. از این کتاب صوتی یک نمایش شهریور سال ۱۳۹۶ در سالن تئاتر مکتب تهران به کارگردانی حبیب‌الله دانش و محمدرضا ترابی اجرا رفته است.

درباره کتاب چند درجه سوء تفاهم در مقیاس اتللو

اتللو یک مرد مغربی در نمایشنامه اتللو شکسپیر است که به دلی توطئه‌ای که دیگران دسیسه‌چینی می‌کنند همسر وفادار و مهربانش را می‌کشد و بعد از فهمیدن اشتباهش خودش را هم می‌کشد. کتاب چند درجه سوء تفاهم در مقیاس اتللو داستان بازیگر نقش اتللو است که خودش را روی صحنه کشته است، حالا فرصتی یافته تا علت را برای مخاطبینش توضیح دهد. بنابراین قصه زندگی‌اش را که موازی همان نقشی است که در آن بازی می کند، بیان می‌کند.

شنیدن کتاب چند درجه سوء تفاهم در مقیاس اتللو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب چند درجه سوء تفاهم در مقیاس اتللو

زندگی من به پایان رسیده. ولی توی این فرصت یک دقیقه‌ای می‌خوام بگم همه چیز اون طور که قرار بود بشه نشد! البته من چند ساعت قبل از مرگم توی تالار آیینه‌ها دستور قتل کاسیو، معاون با تدبیر خودم رو به یاگو صادر کردم.

دزدموناست؛ بازیگر نقش دزدمونا. مسیج فرستاده. فکر می‌کنین چی فرستاده؟ اون شبی که یه دختر بچه‌ی چشم سبز آبی دستمالش رو داد امضا کنم، همون شب توی پارکینگ خودم رو رسوندم بهش گفتم چند شبه چشم‌هات من رو نمی‌بینن! داشت سوار ماشینش می‌شد. "اتفاقی افتاده؟"

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹٫۲ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹٫۲ مگابایت