با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه در مصاحبه شغلی موفق شویم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه در مصاحبه شغلی موفق شویم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه در مصاحبه شغلی موفق شویم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه در مصاحبه شغلی موفق شویم

کتاب صوتی چگونه در مصاحبه شغلی موفق شویم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه در مصاحبه شغلی موفق شویم

همه ما تا به‌حال تحت فشار سوال و جواب‌های متعدد بود‌ه‌ایم. معمولا مصاحبه‌های کاری از این دسته جلسات پر تنش هستند که شاید به دلیل اضطراب درونی ما آنطور که فکرش را کردیم پیش نروند. مصاحبه شغلی موفق یا موفقیت در مصاحبه شغلی به عواملی مختلفی وابسته است. دانش و اطلاعات شما در کنار مهارت‌های مربوط به این شغل تا چگونگی ارائه و بیان این اطلاعات و همچنین استفاده از زبان بدن و حالات مختلفی که اعتماد به نفس و قدرت شخصیتی را به رخ مصاحبه کننده می‌کشد.

این کتاب به شما کمک می‌کند بتوانید در یک مصاحبه شغلی موفق شوید.

شنیدن کتاب چگونه در مصاحبه شغلی موفق شویم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه کسانی که نسبت به شغلشان احساس خوبی ندارند و می‌خواهند شغلشان را عوض کنند و یا تازه به دنبال شغل هستند از این کتاب بهره خواهند برد.

بخشی از کتاب صوتی چگونه در مصاحبه شغلی موفق شویم

پس از ورود به اتاق، آرام و استوار روی صندلی نشسته و کاملا تکیه دهید. خود را مضطرب نشان ندهید و اگر به طور معمول خمیده مینشینید و قوز می کنید، تجسم کنید که چند نخ از سقف آویزان شده و سر وشانه های شما را به بالا می کشد. این نحوه نشستن به طرز چشمگیری نشان دهنده اعتماد به نفس بالای شماست. البته باید دقت کنید که خیلی غیرطبیعی و خشک نباشید. تنها کافیست چند مورد از نحوه نشستن سیاست مداران روی صندلی ها را جست و جو کنید و از آن ها تبعیت کنید.

برقراری ارتباط چشمی در مصاحبه های شغلی همچون شمشیر دو لبه است. از نگاه کردن مداوم به چشمان گوینده اکیدا خودداری کنید. این عمل توجه شما را نشان نداده و در عوض باعث معذب شدن وگهگاه عصبانی شدن پرسشگر می شود. از طرفی هم مدام چشمان خود را به اطراف نچرخانید. هر کجا لازم است به صورت مصاحبه کننده نگاه کنید و هر کجا لازم نمی دانید از آن خود داری کنید. در عوض نگاهی همراه با لبخند به تمام اعضای صورت پرسشگر بیاندازید و هر دوثانیه جهت نگاه خود را تغییر دهید. به عنوان مثال دو ثانیه به چشمان و دو ثانیه بعد به لبهای او نگاه کنید. سعی کنید تا به آرامی پلک بزنید تا آرامش شما به آنها نیز القا شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷٫۷ مگابایت