با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه مانند یک مدیر واقعی لباس بپوشیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه مانند یک مدیر واقعی لباس بپوشیم

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه مانند یک مدیر واقعی لباس بپوشیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه مانند یک مدیر واقعی لباس بپوشیم

کتاب صوتی چگونه مانند یک مدیر واقعی لباس بپوشیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه مانند یک مدیر واقعی لباس بپوشیم

چگونه همانند مدیران لباس بپوشیم؟ مدیران و رئیسان چگونه لباس می پوشند؟ خیلی‌ها می‌گویند رئیس شدن خرج دارد، و راست هم می‌گویند. اگر می‌خواهید مدیر یا رئیس شوید باید بدانید مدیر شدن نه تنها تغییراتی در مسئولیت‌ها و وظایف کاری شما ایجاد می‌کند بلکه ناخواسته تغییراتی هم در ظاهر و رفتار شخصی شما به همراه خواهد داشت.

باید به طور مداوم وضعیت ظاهری خود را زیر نظر داشته باشید. چرا که بیش از قبل در معرض توجه خواهید بود. این کار هزینه و زمان هم نیاز دارد. این متفاوت بودن از نظر ظاهری به هیچ وجه نباید تبعیت از مد یا به تن کردن البسه گران قیمت تعبیر شود. شما باید مرتب، منظم و البته متعادل لباس بپوشید این کتاب به شما یاد می‌دهد چطور انتخاب کنید. 

شنیدن کتاب چگونه مانند یک مدیر واقعی لباس بپوشیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه کسانی که به تازگی شغل مدیریتی گرفته‌اند از این کتاب بهره خواهند برد.

بخشی از کتاب صوتی چگونه مانند یک مدیر واقعی لباس بپوشیم

قبل از اینکه به انتخاب لباس بپردازیم موضوع مهم تری را باید مد نظر بگیرید و آن هم تناسب اندام است. اکثر مدیران ۵۰۰ شرکت برتر دنیا در وضعیت بدنی مناسبی قرار دارند. اکثر آن ها سلامت جسمی و متعاقبا تناسب اندام را از اولویت های زندگی خود بر می شمارند. آنها یا هر روز به پیاده روی و دوندگی می پردازند، یا وزنه می زنند یا حداقل همه روزه تایم مشخصی را به فعالیت بدنی اختصاص می دهند. رئیس شدن نیازمند تلاش است و جوانب فیزیکی به اندازه ی جوانب ذهنی مهم هستند. چنانچه فیزیک بدنی شما به دلیل رژیم غذایی نامناسب و یا عدم فعالیت بدنی دچار مشکل شده است بهتر است زود تر اقدام به اصلاح آن کنید.

صورت خود را اصلاح کنید

برای مدیران خانم این مورد را باید فاکتور گرفت اما در رابطه با آقایان قضیه متفاوت است. باز هم باید گفت که اکثر مدیران عامل شرکت های برتر دنیا صورت اصلاح شده دارند هر چند در برخی کشور ها همچون ایران ممکن است شرایط کمی متفاوت باشد. از سوی دیگر این روزها ریش های بلند و یا ته ریش مد شده است اما اگر می خواهید شکل مدیران باشید باید بدانید مدل دادن به ریش و سبیل ایده خوبی نیست. ترجیح بر این است که ریش خود را اصلاح کنید اما اگر هم دارای ریش هستید حتما در مرتب کردن روزانه آن کوشا باشید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱٫۳ مگابایت