با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دوازده ستون موفقیت

دانلود و خرید کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت  نوشته  نرگس شفاف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت نوشته جیم ران و کریس وایدنر است. در این کتاب دوازده عامل مهم که در موفقیت در هر کاری نقش دارند موردبررسی قرارگرفته است. با دانستن و به کار بردن این دوازده عامل می‌توانید در هر کاری موفقیت لازم را به دست آورید. کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت با ترجمه نرگس شفاف و صدای الهام ایران‌نیا می‌شنوید. 

درباره کتاب دوازده ستون موفقیت

داستان کتاب دوازده ستون موفقیت از جایی شروع می‌شود که مایکل اتفاقی با چارلی و ساختمانی با دوازده ستون آشنا می‌شود. کتاب دوازده ستون موفقیت صحبت‌های مایکل و چارلی است، شنونده با ستون‌های موفقیت آشنا می‌شود و راهکارهایی را یاد می‌گیرد که شاید بارها درمورد آنها شنیده باشد اما اهمیت‌شان را نداند. این کتاب شما را در مسیر قدرتمند موفقیت قرار می‌دهد. در این کتاب با مایکل همراه شوید و راه موفقیت را پیدا کنید. در این کتاب می‌خوانید موفقیت دور از ذهن نیست فقط باید راه آن را یاد بگیرید تا بتوانید در مسیر آن قدم بردارید و به موفقیت برسید. کتاب دوازده ستون موفقیت برای شما یک چراغ راهنما می‌شود.

شنیدن کتاب دوازده ستون موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تغییر زندگی و موفقیت بیشتر پیشنهاد می‌کنیم

درباره جیم ران

جیم ران کارآفرین و نویسنده و سخن‌ران انگیزشی آمریکایی است که کارهایش تاثیر مستقیمی بر آفرینش و گسترش کار افراد دیگر فعال در عرصه موفقیت مانند آنتونی رابینز، هنسن و تریسی داشته است. جادویِ کارِ پاره وقت، نج قطعه یِ اصلی از پازِلِ زندگی، هفت کلیدِ طلاییِ ثَروت مند شدن و معجزه در درونِ توست از آثار این نویسنده بزرگ حوزه موفقیت است.

جالب است بدانید که جیم ران در ۲۵ سالگی در اوج فقر و قرض بود، اما با خواندن یک کتاب و تصمیم جدی برای تغییر، در ۳۱ سالگی تبدیل به یک میلیونر شد.

بخشی از کتاب دوازده ستون موفقیت

ستون شماره ده درباره ارتباط است. آقای داویس همیشه می‌گوید موفقیت براساس ارتباطات انسانی است و ارتباط پایه کار با دیگران است و بسیار مهم است. در واقع می‌گوید: ارتباط یعنی این که دو یا چند نفر برای پیدا کردن زمینه‌های مشترک با هم کار کنند و با شناخت مشترک از هم، در موقعیت‌هایی قرار بگیرند که قدرتشان بی‌نهایت شود. با خوب فکر کردن می‌توانی متوجه درست بودن این مطلب بشوی. در رابطه‌هایی مثل ازدواج، کار یا وقتی که پدر و مادرها با فرزندان‌شان حرف می‌زنند این مطلب دیده می‌شود. « می بینی مایکل افراد با هم تفاوت دارند، حتی آن هایی که یکدیگر را دوست دارند و وقتی در رابطه‌مان به سمت جلو حرکت می‌کنیم گاهی برقراری ارتباط سخت می‌شود، چه برسد به زمانی که رابطه خوب پیش نرود. »                                

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۴۴٫۵ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۴۴٫۵ مگابایت