با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت اثر نرگس شفاف

دانلود و خرید کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

۴٫۰ از ۷ نظر
۴٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت  نوشته  نرگس شفاف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی نویسنده
عکس جیم ران
جیم ران
آمریکایی | تولد ۱۹۳۰ - درگذشت ۲۰۰۹

امانوئل جیمز ران که با نام کوتاه و مستعار جیم ران شناخته می‌شود، در ۱۷ سپتامبر ۱۹۳۰ در واشنگتن آمریکا به دنیا آمد. خانواده‌ی او کشاورز بودند و تنها دارایی‌شان یک زمین کشاورزی بود. او در زمانه‌ای زندگی می‌کرد که هر فرزندی در بهترین حالت آینده‌ای شبیه به پدرش می‌داشت و تنها گزینه‌ای که برای او وجود داشت این بود که پا جای پای پدر خودش بگذارد. بنابراین تنها پیش‌بینی که درمورد جیم وجود نداشت این بود که در سی سالگی یک میلیونر و یک آموزگار مشهور شود!

جیم تا اواسط دهه‌ی سوم زندگی‌اش مثل تمام افرادی بود که در اطراف خود می‌دید، کاری را می‌کرد که از والدینش یاد گرفته، روی زمینی کار می‌کرد که از خانواده‌اش به او رسیده بود، چیز زیادی از زندگی و عمق وقایع آن نمی‌دانست، درآمدی داشت به اندازه‌ی تمام افرادی که می‌شناخت و سعی می‌کرد به همان اندازه هم خرج داشته باشد.

تا این که در بیست و پنج سالگی با آموزگاری به نام «اِرل شوف» (Earl Shoaf) آشنا شد و از بخت خوش استاد شوف پذیرفت تا جیم ران را به شاگردی قبول کند. یادگیری از استاد شوف برای جیم جوان شش سال طول کشید، اما نتایج خوبی را در پی داشت. او بعد از این مدت به اولین درآمد مستقل خود از حرفه‌ی جدیدش (آموزگار توسعه‌ی فردی و مهارت‌های زندگی) رسید. جیم ران خیلی زود استاد محبوبش را از دست داد، اما ایمان داشت که استاد شوف همیشه آرزو داشت که جیم را پرتلاش ببیند. به همین علت دست از تلاش برنداشت و در این نقطه متوقف نشد.

در سال ۱۹۶۳ بود که جیم ران اولین سخنرانی خود در سمیناری بزرگ را طراحی و برنامه‌ریزی کرد. برگزاری این سمینار یک نقطه‌ی عطف و یک سکوی پرش برای جیم ران بود. چرا که او با درآمدی که از فروش بلیت برای این سمینار به دست آورد و همچنین اعتباری که از برگزاری یک سمینار چند هزار نفری نصیب او شد، جسارت و شجاعت پیدا کرد تا کسب و کار شخصی خودش را پایه‌گذاری کند. در همین سال بود که بیزینس شخصی جیم ران برای کمک به افراد در جهت رشد و توسعه‌ی فردی شکل گرفت و جیم ران از یک مدرس مشهور و پردرآمد تبدیل به یک مدیر و صاحب کسب و کار شد.

جیم ران در حالی که در اواسط دهه‌ی چهارم از زندگی‌اش بود، به یکی از پیشگامان عرصه‌ی آموزش و صنعت خودیاری و توسعه‌ی فردی بدل شد که بر زندگی میلیون‌ها نفر از مردم تاثیر گذاشت. او در کتاب‌هایی که می‌نوشت و در محتوای دوره‌ها و سمینارهایی که برگزار می‌کرد، با روش‌هایی خلاقانه به افراد ‌آموزش می‌داد که سبک زندگی و ابعاد آن را تغییر بدهند و از تغییر کردن وحشت نداشته باشند.

معرفی کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت

کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت نوشته جیم ران و کریس وایدنر است. در این کتاب دوازده عامل مهم که در موفقیت در هر کاری نقش دارند موردبررسی قرارگرفته است. با دانستن و به کار بردن این دوازده عامل می‌توانید در هر کاری موفقیت لازم را به دست آورید. کتاب صوتی دوازده ستون موفقیت با ترجمه نرگس شفاف و صدای الهام ایران‌نیا می‌شنوید. 

درباره کتاب دوازده ستون موفقیت

داستان کتاب دوازده ستون موفقیت از جایی شروع می‌شود که مایکل اتفاقی با چارلی و ساختمانی با دوازده ستون آشنا می‌شود. کتاب دوازده ستون موفقیت صحبت‌های مایکل و چارلی است، شنونده با ستون‌های موفقیت آشنا می‌شود و راهکارهایی را یاد می‌گیرد که شاید بارها درمورد آنها شنیده باشد اما اهمیت‌شان را نداند. این کتاب شما را در مسیر قدرتمند موفقیت قرار می‌دهد. در این کتاب با مایکل همراه شوید و راه موفقیت را پیدا کنید. در این کتاب می‌خوانید موفقیت دور از ذهن نیست فقط باید راه آن را یاد بگیرید تا بتوانید در مسیر آن قدم بردارید و به موفقیت برسید. کتاب دوازده ستون موفقیت برای شما یک چراغ راهنما می‌شود.

شنیدن کتاب دوازده ستون موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تغییر زندگی و موفقیت بیشتر پیشنهاد می‌کنیم

درباره جیم ران

جیم ران کارآفرین و نویسنده و سخن‌ران انگیزشی آمریکایی است که کارهایش تاثیر مستقیمی بر آفرینش و گسترش کار افراد دیگر فعال در عرصه موفقیت مانند آنتونی رابینز، هنسن و تریسی داشته است. جادویِ کارِ پاره وقت، نج قطعه یِ اصلی از پازِلِ زندگی، هفت کلیدِ طلاییِ ثَروت مند شدن و معجزه در درونِ توست از آثار این نویسنده بزرگ حوزه موفقیت است.

جالب است بدانید که جیم ران در ۲۵ سالگی در اوج فقر و قرض بود، اما با خواندن یک کتاب و تصمیم جدی برای تغییر، در ۳۱ سالگی تبدیل به یک میلیونر شد.

بخشی از کتاب دوازده ستون موفقیت

ستون شماره ده درباره ارتباط است. آقای داویس همیشه می‌گوید موفقیت براساس ارتباطات انسانی است و ارتباط پایه کار با دیگران است و بسیار مهم است. در واقع می‌گوید: ارتباط یعنی این که دو یا چند نفر برای پیدا کردن زمینه‌های مشترک با هم کار کنند و با شناخت مشترک از هم، در موقعیت‌هایی قرار بگیرند که قدرتشان بی‌نهایت شود. با خوب فکر کردن می‌توانی متوجه درست بودن این مطلب بشوی. در رابطه‌هایی مثل ازدواج، کار یا وقتی که پدر و مادرها با فرزندان‌شان حرف می‌زنند این مطلب دیده می‌شود. « می بینی مایکل افراد با هم تفاوت دارند، حتی آن هایی که یکدیگر را دوست دارند و وقتی در رابطه‌مان به سمت جلو حرکت می‌کنیم گاهی برقراری ارتباط سخت می‌شود، چه برسد به زمانی که رابطه خوب پیش نرود. »                                

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۴۲۸۵۳۱۸
۱۴۰۱/۰۱/۱۱

جیم ران عالیه، یه آدم فوق العادست

arsham-phd
۱۴۰۱/۰۱/۰۸

بعضی کتاب ها، زندگی می سازمد، لطفا این کتاب را عمل کنید

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۴۴٫۵ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۴۴٫۵ مگابایت