با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اثر مرکب

دانلود و خرید کتاب صوتی اثر مرکب

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اثر مرکب  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اثر مرکب

کتاب صوتی اثر مرکب اثر بی‌نظیر دارن هاردی است که با ترجمه ساینا لاهیجی و صدای الهام ایران‌نیا می‌شنوید. این کتاب که یکی از بهترین کتاب‌ها در حوزه موفقیت و خودیاری به شمار می‌آید، روشی جدید را برای رسیدن به موفقیت بیان می‌کند؛ روشی که تمرکزش بر انجام کارهای کوچک است. 

درباره کتاب صوتی اثر مرکب

دارن هاردی در کتاب صوتی اثر مرکب از رشد و تحول فردی صحبت می‌کند اما این تحول قرار نیست با رازهای عجیب و غریب همراه باشد و روشی را به شما معرفی کند که تا به حال چیزی درباره آن نشنیده‌اید. بلکه قرار است به شما بیاموزد چگونه با کنترل کردن چیزهای کوچک در زندگی و ایجاد تغییراتی ساده، اتفاقات بزرگ را رقم بزنید. در حقیقت می‌توان اینطور بیان کرد که اثر مرکب، قانونی است که از به دست آوردن نتایج بزرگ، با تمرکز بر مجموعه‌ای از کارهای کوچک صحبت می‌کند. به این ترتیب، شما یاد می‌گیرید بر رفتارهایی به ظاهر کوچک اما مثبت تمرکز کنید و به این ترتیب به موفقیت‌های بزرگ برسید. 

این کتاب با تمام کتاب‌های دیگری که در این حوزه مطالعه کرده‌اید متفاوت‌ است. تاثیر آن را مطمئنا بعد از عمل کردن به تمرین‌ها می‌توانید در زندگی خود مشاهده کنید. دارن هاردی با کمک تمرینات ساده به شما کمک می‌کند تا این اصل را در زندگی خود جا بیندازید و از این قانون، نهایت استفاده را ببرید. اثر مرکب، کتابی عالی است که برای هر کسی، مرد و زن، بزرگ و کوچک، شاغل یا مشغول به تحصیل و با هر پیشینه‌ای مناسب است. 

کتاب صوتی اثر مرکب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اثر مرکب را به تمام کسانی که خواهان ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی‌شان هستند، پیشنهاد می‌کنیم. این کتاب قرار است به شما روشی را بیاموزد که متفاوت است با تمام آنچه از پیش می‌دانستید اما روشی مطمئن است که امتحان خود را پس داده است. 

درباره دارن هاردی

دارن ‌هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است. او تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت (success magazine)، یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. دارن هاردی دوران کودکی خود را با پدرش گذراند و او را به عنوان یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. او از سن هجده سالگی به دنیای تجارت قدم گذاشت و در سن بیست و هفت سالگی موفق شد تا به جوان ترین میلیونر دنیا تبدیل شود. 

مجله موفقیت این امکان را به او داده بود تا  با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه کند و به این ترتیب با رازهای موفقیت آنان آشنا شود. او یکی از فعالان شبکه‌های اجتماعی هم هست که در وبلاگش از استراتژی و اصول موفقیتی می‌گوید که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است. چرا که دوست دارد تمام مردم دنیا از این آموزه‌ها و دانسته‌ها استفاده کنند و زندگی خود را تغییر دهند.

دارن هاردی مدیریت خیریه کودکان نامرئی را بر عهده دارد.این خیریه به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند، کمک می‌کنند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او همچنین مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آنها اثر مرکب است. کتاب دیگر او، ترن هوایی کارآفرینی نیز یکی از کتاب‌های مهم در حوزه مدیریت و کسب و کار به شمار می‌آید. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۶ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۴۴٫۴ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۴۴٫۴ مگابایت