با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گزینه شعرهای چزاره پاوزه

دانلود و خرید کتاب صوتی گزینه شعرهای چزاره پاوزه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گزینه شعرهای چزاره پاوزه  نوشته  چزاره پاوزه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گزینه شعرهای چزاره پاوزه

در کتاب صوتی حاضر گزینه شعرهای چزاره پاوزه، از شاعران مهم ایتالیایی قرن بیستم را با صدای منوچهر زنده‌دل گوینده و صداپیشه خوش‌صدای ایرانی می‌شنوید.

 درباره کتاب گزینه شعرهای چزاره پاوزه

چزاره پاوزه یكی از چهره‌های سرشناس ادبی ایتالیا و دنیا در قرن بیستم است. این شاعر، نویسنده، مترجم و منتقد شهیر ایتالیایی یكی از نویسندگانی است كه در اوج حکومت فاشیستی در این ایتالیا، در تحول ادبی این کشور نقش مهمی داشت. پاوزه در اوایل قرن بیستم از راه ترجمه مردم کشورزش را با با ادبیات انگلیسی و آمریكایی آشنا می‌کرد. او كه با ترجمه کتاب «تصویر مرد هنرمند در جوانی» نوشته جیمز جویس ایرلندی،  این نویسنده مشهور را به هموطنانش معرفی كرد، در آثار خود، از هرمان ملویل تاثیر زیادی گرفته است، زیرا خودش «موبی دیك» اثر مشهور این نویسنده آمریكایی را به زبان ایتالیایی ترجمه کرد. آثار نویسندگان بزرگ دیگری مانند جان دوس پاسوس، جیمز جویس، ویلیام فاكنر و چارلز دیكنز هم به قلم پاوزه به ایتالیایی برگردانده شدند.

 چزاره پاوزه در دسته رئالیست‌ها یا نئورئالیست‌ها جای می‌گیرد. او كه از امیل زولا، نویسنده برجسته رئالیست هم الهام گرفته بود، مشکلات اجتماعی ـ‌ سیاسی آن روز را در قالب مفاهیمی ‌مانند تنهایی و خیانت مکررا  در داستان‌هایش مطرح كرد و در شعرهایش به آنها پرداخت.

شعر چزاره پاوزه بخش‌های مختلفی دارد که هر قسمت آن بازتاب وضعیتی از زندگی بشر امروزی است. از مسائل سیاسی گرفته تا عاشقانه‌ مضمون آثار این شاعر و نویسنده سرشناس ایتالیایی  را تشکیل داده است.

 شنیدن کتاب صوتی گزینه اشعار چزاره پاوزه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر به شعر جهان و شعر ترجمه  علاقه دارید، شنیدن این اثر با ترجمه کاظم فرهادی و فرهاد خردمد و صدای زیبای منوچهر زنده‌دل برایتان لدت‌بخش خواهد بود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۳۰٫۱ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۱ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۳۰٫۱ مگابایت