با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دوباره فکر کن

دانلود و خرید کتاب صوتی دوباره فکر کن

۳٫۰ از ۶ نظر
۳٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دوباره فکر کن  نوشته  جیسون فراید  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دوباره فکر کن

کتاب صوتی دوباره فکر کن نوشته جیسون فراید، نگاهی تازه به آغاز فرآیند و توسعه یک کسب و کار جدید و سودآور دارد و به شما کمک می‌کند تا کسب و کارتان را رشد بدهید و کارآمدتر عمل کنید. 

این اثر جایزه بهترین کتاب غیر داستانی گودریدز را در سال ۲۰۱۰ از آن خود کرده است. نسخه صوتی این کتاب را با ترجمه سعید قربانیان و صدای مجتبی وحدانی می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی دوباره فکر کن

جیسون فراید بنیان‌گذار شرکت‌های موفق و سوددهی در طول سال‌های اخیر است. او در این کتاب تجربیاتش را، از چگونگی راه‌ندازی یک کسب و کار موفق با مخاطبان در میان می‌گذارد و از همه کسانی که در سرشان رویای یک کسب و کار موفق را می‌پرورانند می‌خواهد که تمام آنچه را تابه‌حال شنیده‌اند، دور بریزند. کتاب صوتی دوباره فکر کن کتابی نیست که بر اساس تئوری‌ها و اصول شرایط آزمایشگاهی نوشته شده باشد، بلکه محصول سال‌ها تجربه در اداره تجارتی است که حتی در دوران رکود اقتصادی نیز، سودآوری‌اش را حفظ کرده است.

این اثر راه‌های جدیدی را پیش پای شما می‌گذارد. راه‌هایی که به شما کمک می‌کند تا خودتان را در مقام یک کارآفرین موفق ببینید. کسی که به راحتی می‌تواند کارش را آغاز کند و نیازی به تمام اصول قدیمی که مشاوران در اختیارتان قرار می‌دهند، ندارد. این کتاب به مسائل زیادی از جمله آغاز کار، پیشرفت، استخدام، تبلیغات، بهره‌وری، کنترل آسیب و ... می‌پردازد و تمام آنچه را برای شروع و حفظ تجارتتان لازم است بدانید، به شما می‌گوید. 

کتاب صوتی دوباره فکر کن

شنیدن کتاب صوتی دوباره فکر کن را به تمام افرادی که تصمیم دارند کسب و کاری راه‌اندازی کنند، پیشنهاد می‌کنیم. این کتاب برای تمام مدیران و رهبران تیم‌ها، کارآفرینان و تمام افرادی که رویای توسعه کسب و کارشان را در سر می‌پرورانند، مطالبی مفید و خواندنی دارد. 

درباره جیسون فراید

جیسون فراید در سال ۱۹۷۴ متولد شد. او بنیانگذار یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار تحت وب به نام 37signals است و کتاب‌های بسیاری در حوزه کسب و کار نوشته است. از میان آن‌ها می‌توان به کتاب‌های Rework و Remote: Office Not Required اشاره کرد.  

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
علي
۱۴۰۰/۰۲/۲۶

نام کتاب Rework هست. چرا ترجمه ش دوباره فکر کن هست( دقیقا همنام یکی از بهترین کتابایی غیر داستانی که خوندم اثر ادم گرانت!) در ضمن نمیدونم مردان چرا وقتشونو با خوندن داستان تلف میکنن؟ !! NONFICTION Rocks

Hossain Ghaed
۱۴۰۰/۰۲/۰۴

درود بر شما کیفیت صدای گوینده مناسب نیست و اهنگ پس زمینه گاها باعث تداخل صدای گوینده کتاب میشود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
زمان۰۳ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۶٫۳ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
زمان۰۳ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۶٫۳ مگابایت