با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تبلیغاتی که ما می‌شناسیم به آخر خط رسیده است

دانلود و خرید کتاب صوتی تبلیغاتی که ما می‌شناسیم به آخر خط رسیده است

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تبلیغاتی که ما می‌شناسیم به آخر خط رسیده است  نوشته  سرجیو زیمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تبلیغاتی که ما می‌شناسیم به آخر خط رسیده است

کتاب صوتی تبلیغاتی که ما می‌شناسیم به آخر خط رسیده است اثر سرجیو زیمن، حاصل سال‌ها تجربه اندوزی او در حوزه تبلیغات و کار با شرکت‌های بزرگی مانند کوکاکولا است. 

نسخه صوتی این اثر را با ترجمه منیژه شیخ‌ جوادی و صدای فریاد موسویان می‌شنوید.  

درباره کتاب صوتی تبلیغاتی که ما می‌شناسیم به آخر خط رسیده است

کتاب صوتی تبلیغاتی که ما می‌شناسیم به آخر خط رسیده است نه بخش دارد: بخش اول درباره علل موثر نبودن برخی از تبلیغات است و بخش دوم درباره اهمیت تبلیغات و روش‌های سنتی تبلیغ است. بخش سوم به موضوع حفظ مشتری از طریق تبلیغات سودمند اختصاص دارد و بخش چهارم به این مسئله می‌پردازد که آیا استخدام فردی مشهور به‌عنوان سخنگوی تبلیغاتی کار درستی است یا نه؟ در بخش پنجم کتاب مثال‌های واقعی از تبلیغات موفق و ناکارآمد را می‌شنویم. سپس به بخش ششم می‌رسیم که از لزوم حمایت مالی برای تبلیغات سخن گفته است. 

فصل هفت به طور خاص درباره استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپا است و توصیه‌های مفیدی دارد که به آن‌ها کمک می‌کند تا نام خود را مطرح کنند و در بخش آخر به مبحث تعامل با مشتریان می‌پردازد؛ سرجیو زیمن برای این بخش هم نمونه‌های موفق و ناکامی را انتخاب کرده است که به عنوان مثال با آن‌ها آشنا شویم. در بخش آخر هم تعدادی نمونه دیگر و راهکارهای مختلف است که به طور کلی به جمع بندی مطالب کتاب کمک می‌کند. 

کتاب صوتی تبلیغاتی که ما می‌شناسیم به آخر خط رسیده است را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن این کتاب را به تمام فعالان حوزه تبلیغات پیشنهاد می‌کنیم. این کتاب شامل راهکارها و پیشنهاداتی است که به تمام افرادی که در تلاشند تا به بهترین نحو در حوزه تبلیغات فعال شوند و کسب و کارشان را به دنیا بشناسانند، کمک می‌کند. 

درباره سرجیو زیمن

سرجیو زیمن رئیس فعلی و موسس گروه زیمن است. او در گذشته مدیریت روابط عمومی و تبلیغات شرکت کوکاکولا را برعهده داشت. او شرکتی نیز با عنوان زیمن گروپ تاسیس کرد که هدفش مشاوره تبلیغاتی بود. زیمن ۴ کتاب در حوزه بازاریابی و تبلیغات نوشته و در حال حاضر، به‌عنوان سخنران به مجامع و شرکت‌های مختلفی دعوت می‌شود.

بخشی از کتاب صوتی تبلیغاتی که ما می‌شناسیم به آخر خط رسیده است

گفتنی است که کمتر شرکت‌هایی، مفهوم رنگ‌هایی را که انتخاب می‌کنند، می‌دانند. وقتی در شرکت کوکاکولا کار می‌کردم، ما دریافتیم که قرمز، رنگی بسیار قدرتمند برای ماست. و این از زمانی شروع شد که ما به چین رفتیم؛ جایی که رنگ قرمز مفاهیم زیادی داشت: قدرت، نیرو و در عین‌حال خرافات و ترس. ما از خودمان سوال کردیم که آیا می‌توانیم با همین رنگ در کشورهای دیگر هم سرمایه‌گذاری کنیم. پس یک شرکت تبلیغاتی را استخدام کردیم که این نکته را بررسی کند. ما نتایج حیرت‌انگیزی به‌دست آوردیم. در اسپانیا، قرمز به مفهوم عشق، شور و خشونت است. در پاکستان و هند، قرمز رنگ بازی کریکت است و همراه با آن، رنگ رقابت و افتخار. ما این یافته‌ها را به‌کار گرفتیم تا با مصرف‌کنندگان ارتباط برقرار سازیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۰ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۵۵٫۶ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۵۵٫۶ مگابایت