با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت درون

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت درون

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت درون  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قدرت درون

دارن هاردی نویسنده معروف کتاب «اثر مرکب» در کتاب صوتی قدرت درون به ما می‌آموزد که چطور می‌‌توانیم قدرت درونی خود را مدیریت کنیم و از نهایت توانایی خود بهره ببریم. 

 درباره کتاب صوتی قدرت درون

دارن هاردی در کتاب قدرت درون به ما می‌گوید که مقصدی ذهنی و یک برنامه برای رسیدن به این مقصد داشته باشیم و در راه آن تلاش کنیم اما مهم‌‌تر از آن، چرایی درستی برای دست‌یابی به هدف‌هایمان داشته باشیم چون با داشتن یک دلیل قوی، هر کاری امکان‌ پذیر است.

 او توصیه می‌کند برای اهدفتان نقشه داشته باشید و دلیلی برای رسیدن به اهدافتان وقتی دلیل به اندازۀ کافی بزرگ باشد، حاضر می‌شوید هرکاری بکنید. نیروی چرا، چیزی است که شما را در سخت‌ترین شرایط و اوضاع به پیش می‌برد. تمام نیروی ارادۀ دنیا هم بی‌فایده است اگر چرای خوبی نداشته باشید. تا اشتیاق و انگیزه‌تان را به کار نگیرید، هر راه جدیدی که برای زندگی بهتر واردش شوید را رها می‌کنید. اگر چرایتان، اشتیاقتان، به اندازۀ کافی بزرگ نباشد، صبر و تعهدتان به اندازۀ کافی نیرومند نیست. با شنیدن این کتاب قدرت درونتان را تقویت کنید و چراهای کارهایتان را بزرگتر.

 شنیدن کتاب صوتی قدرت درون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه دوست‌داران کتاب‌های انگیزشی و موفقیت.

درباره دارن هاردی

دارن هاردی نویسنده، سخنران انگیزشی، مشاور و ناشر مجله‌ی موفقیت در آمریکاست. او در حال حاضر کتاب‌هایی در زمینه موفقیت و توسعه فردی می‌نویسد که اغلب آن‌ها در زمره پرفروش‌ترین کتاب‌ها قرار می‌گیرند. از معروف‌ترین کتاب‌های او می‌توان به اثر مرکب و بهترین سال زندگی تو اشاره کرد.

هاردی برای اولین بار در ۱۸ سالگی کسب و کارش را آغاز کرد. او بیش از ۲۵ سال چهره اصلی رسانه‌ها در زمینه موفقیت در کسب و کار بود. در سال ۲۰۰۷ مجله موفقیت را منتشر کرد. در دسامبر ۲۰۱۵ هاردی انتشار مجله موفقیت را رها کرد تا فرصت‌های جدیدی را تجربه کند.

اثر مرکب که به عنوان معروف‌ترین اثر دارن هاردی شناخته می‌شود، درباره این است که انتخاب‌های هر روز ما مسیری برای رسیدن به هدف‌های ما هستند. در ۲۰۱۱ دارن هاردی کتاب‌ « بهترین سال زندگی تو» را می‌نویسد. در این کتاب به کمک راهکارهایی عملی به افراد یاد می دهد چگونه هدفگذاری کنند و برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کنند. در سال ۲۰۱۵ هم کتاب «دیوانگان ثروت‌ساز» را نوشت. 


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸٫۴ مگابایت