با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی گفتار زرتشت اثر رضا رامز

دانلود و خرید کتاب صوتی گفتار زرتشت

گوینده:نسترن حسنیگردآورنده:رضا رامزانتشارات:نشر جیحون
۴٫۴ از ۱۱ نظر
۴٫۴ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گفتار زرتشت  نوشته  رضا رامز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گفتار زرتشت

کتاب صوتی گفتار زرتشت اثری از رضا رامز است که با صدای نسترن حسنی می‌شنوید. در این اثر از گفتارها و آموزه‌های این پیامبر ایرانی می‌خوانیم  

درباره کتاب صوتی گفتار زرتشت

زرتشت پیامبری ایرانی بود که ماموریت یافت تا مردم را به داشتن پندار نیک، کردار نیک و گفتار نیک دعوت کند. او پیامبری یکتاپرست بود که مردم را به پرستیدن خداوند یگانه دعوت کرد و به آن‌ها آموخت که جهان با دو نیروی خیر و شر اداره می‌شود. این دو نیرو هر کدام نماینده اهورامزدا و اهریمن بودند که با تفکر باستانی مردم ایران نیز هماهنگی و همخوانی دارد. زرتشت به مردم آموخت که زندگی کشمکش دائمی میان خیر و شر است و هدف انسان غلبه بر شر است. او در کتاب آسمانی اوستا تمام آموزه‌هایش را گردآوری کرده است. 

رضا رامز در کتاب صوتی گفتار زرتشت مجموعه‌ای از گفتارهای این پیامبر را جمع‌آوری کرده است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا با اندیشه‌ها، افکار و اهداف زرتشت آشنا شوید و آن‌ها را در زندگی خود به کار بندید.

کتاب صوتی گفتار زرتشت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

دوست‌داران زرتشت و علاقه مندان به مطالعه کتب مذهبی ادیان مختلف را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم. اگر دوست دارید با اندیشه‌های پیامبر باستانی ایرانی آشنا شوید، این کتاب راهنمای خوبی برای شما است. 

نظرات کاربران

فرزاد نوشیان
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

درود به روان پاک و بی آلایش زرتشت

ARMITI
۱۴۰۱/۰۳/۰۹

نمیگویم درست یا غلط است درمورد زرتشت بدون ذکر منابع واقعا ارزش علمی ندارد کجا باید منابع این کتاب را ببینم؟ خیلی از حرفاش دقیقا شبیه ایه های قرانه من در جاهای دیگه خوندم از حرف های زرشت اصلا شبیه اینا نیست حرفای این کتاب خیلی

- بیشتر
ERFAN
۱۴۰۱/۰۷/۰۵

کتاب خوبیه وقعا ارزششو داره ولی من نمیدونم چرا تو گفتار زرتشت باید ایه ای از قران یا حرفی از امام علی بیاد در مورد زرتشته ولی اسم از اسلام هم گوینده میاره در پیش گفتار!!!!

masih
۱۴۰۰/۱۲/۱۸

خوب بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۸٫۷ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۱ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۸٫۷ مگابایت