با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی گفتار زرتشت اثر رضا رامز

دانلود و خرید کتاب صوتی گفتار زرتشت

گوینده: نسترن حسنی
گردآورنده: رضا رامز
۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گفتار زرتشت  نوشته  رضا رامز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گفتار زرتشت

کتاب صوتی گفتار زرتشت اثری از رضا رامز است که با صدای نسترن حسنی می‌شنوید. در این اثر از گفتارها و آموزه‌های این پیامبر ایرانی می‌خوانیم  

درباره کتاب صوتی گفتار زرتشت

زرتشت پیامبری ایرانی بود که ماموریت یافت تا مردم را به داشتن پندار نیک، کردار نیک و گفتار نیک دعوت کند. او پیامبری یکتاپرست بود که مردم را به پرستیدن خداوند یگانه دعوت کرد و به آن‌ها آموخت که جهان با دو نیروی خیر و شر اداره می‌شود. این دو نیرو هر کدام نماینده اهورامزدا و اهریمن بودند که با تفکر باستانی مردم ایران نیز هماهنگی و همخوانی دارد. زرتشت به مردم آموخت که زندگی کشمکش دائمی میان خیر و شر است و هدف انسان غلبه بر شر است. او در کتاب آسمانی اوستا تمام آموزه‌هایش را گردآوری کرده است. 

رضا رامز در کتاب صوتی گفتار زرتشت مجموعه‌ای از گفتارهای این پیامبر را جمع‌آوری کرده است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا با اندیشه‌ها، افکار و اهداف زرتشت آشنا شوید و آن‌ها را در زندگی خود به کار بندید.

کتاب صوتی گفتار زرتشت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

دوست‌داران زرتشت و علاقه مندان به مطالعه کتب مذهبی ادیان مختلف را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم. اگر دوست دارید با اندیشه‌های پیامبر باستانی ایرانی آشنا شوید، این کتاب راهنمای خوبی برای شما است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
فرزاد نوشیان
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

درود به روان پاک و بی آلایش زرتشت

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۲۵,۲۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۸٫۷ مگابایت
دسته بندی
قیمت نسخه چاپی۲۵,۲۰۰تومان
زمان۰۱ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۸٫۷ مگابایت