با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
غلبه بر شیطان

دانلود و خرید کتاب صوتی غلبه بر شیطان

راز ثروت و آزادی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی غلبه بر شیطان  نوشته  ناپلئون هیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی غلبه بر شیطان

کتاب صوتی غلبه بر شیطان نوشته ناپلئون هیل است که با ترجمه حامد اسماعیلی منتشر شده است. این کتاب به شما راز ثروت و آزادی را یاد می‌دهد. کتاب غبله بر شیطان راهی است برای رسیدن به آزادی و موفقیت. ناپلئون هیل در این کتاب عنوان می‌کند که چگونه شرایط و محیط اطرافش باعث شد که او به شهرت و موفقیت برسد. ناپلئون هیل کتاب فریفتن شیطان را در سال ۱۹۳۸ به اتمام رساند، اما به دلیل یکسری از مخالفت‌هایی که برای این کتاب بود، این کتاب ۷۳ سال بعد منتشر شد.

درباره کتاب غلبه بر شیطان

مردم به خودشان اجازه می‌دهند تا توسط ترس که یکی از ابزارهای خطرناک شیطان است، کنترل شوند. ترس باعث جلوگیری از رشد شخصی و حرفه‌ای افراد می‌شود. به عنوان یک احساس منفی ترس باعث ایجاد شرایط و انرژی منفی می‌شود که تنها شرایط را بدتر می‌کند. برای موفقیت لازم است که ترس را کنار بگذارید و با ایمان و اعتقاد راسخ به افکار مثبت روی آورید.

ناپلئون هیل می‌گوید، به طور کلی مردم باید شجاعت کافی برای غلبه بر موانع زندگی را داشته باشند. آن‌ها باید در مواقعی خودشان را کنترل کنند و شفاف بیاندیشند. افکار منفی شرایط بد را به دنبال می‌آورد و افرادی که افکار مثبت خود را حفظ می‌کنند، در زندگی موفق هستند و از حیله‌های شیطان در امان می‌مانند.

افرادی که می‌خواهند زندگی‌شان را تغییر دهند، باید ابتدا از افکارشان شروع کنند و این نیازمند سه گام است: در خواست، اعتقاد و دریافت.

شنیدن کتاب غلبه بر شیطان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی موفق پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۵٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۵٫۳ مگابایت