دانلود کتاب صوتی عادات ثروتمندان با صدای بسام قیدی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی عادات ثروتمندان اثر رابرت اسکات

دانلود و خرید کتاب صوتی عادات ثروتمندان

معرفی کتاب صوتی عادات ثروتمندان

کتاب عادات ثروتمندان نوشته رابرت اسکات است که با ترجمه آرش صدر منتشر شده است. این کتاب ۱۵ کاری که ثروتمندان از آن دوری می‌کنند و کلیدهایی برای درک آن را به شما یاد می‌دهد.

درباره کتاب صوتی عادات ثروتمندان

شکی نیست که پول خوشبختی نمی‌آورد، اما شما با پول می‌توانید یک کشتی تفریحی بخرید و برای لذت بردن به روی عرشه آن بروید. در جامعه ی ما نظرات بد بسیاری در مورد افراد ثروتمند وجود دارد و دلیل اصلی آن فقیر بودن خود ما می‌باشد. برای حل این مسئله دو راه حل وجود دارد. می‌توانید تلاش کنید تا ثروتمند شوید یا می‌توانید تمام احساسات بد خود را به ثروتمندان نسبت دهید و سعی کنید موفقیتهای آنها را نادیده بگیرید و اهمیت آنها را کم جلوه دهید.

بایستی تفاوت بین اقتصاد و محدودیتها را درک کنیم. اطراف ثروتمندان همیشه پر از افراد موفق و ثروتمند است. هنگامیکه در جمع افراد فقیر و بیکار باشید از رفتار آنها تقلید خواهید کرد و فقیر می‌مانید و یا فقیر خواهید شد. ثروتمندانی که در دنیای دیگر ثروتمندان زندگی می‌کنند تلاش می‌کنند تا از رفتار آنها تقلید کنند.

شما می‌توانید با این کتاب به دنیای روانشناسی ثروتمندان وارد شوید. شما بایستی از رفتار آنها الگو‌برداری کنید تا همانند آنها ثروتمند شوید. عادات ثروتمندان شامل ۱۵ علامت خطر است؛ که افراد ثروتمند و موفق شدیدا از آنها دوری می‌کنند. علاوه بر این اطلاعات، شما به فراگیری کلیدهای مخصوص ثروتمند شدن نیز خواهید پرداخت

شنیدن کتاب عادات ثروتمندان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت در کسب وکار، از کتاب عادات ثروتمندان لذت خواهند برد.

بخشی از کتاب عادات ثروتمندان

لف) تمام کانالهای داخلی تلویزیون خانهٔ خود را پاک کنید. اگر تلویزیون شما به یک کابل مشترک متصل است، همین حالا آنرا قطع کنید و تلویزیون را به سطل آشغال بیاندازید (مگر در مواردی که تلویزیون شما به یوتیوپ و دیگر کانالهای اینترنتی متصل است).

ب) عادت کنید تا بطور مرتب به مطالعهٔ مطالب آموزشی بپردازید. شما می‌توانید از طریق اینترنت کتابها یا موضوعات مورد علاقهٔ خود را بخوانید.

ج) لیستی از کانالهای آموزشی در یوتیوپ برای خود بسازید تا هر زمان که وقت آزاد داشتید آنها را تماشا کنید. در جالب‌ترین آنها عضو شوید و به جذابترین ویدئوهای مورد علاقهٔ خود دست پیدا کنید.

د) تماشای اخبار بصورت جدی ممنوع است. شما تنها می‌توانید به مطالعهٔ منابع مختلف اینترنتی بپردازید

نظرات کاربران

SAFA** 2005
۱۳۹۹/۰۸/۱۵

تعیین کردن اهداف روزانه ، ماهانه و سالانه می تونه کمکی بزرگی به افراد در رسیدن به رویا هاشون بکنه و مهم هم نیس که اون رویا چقدر دست نیافتنی ، عجیب ویا غیر ممکن باشه . اگه واقعا می

- بیشتر
کاربر ۲۵۲۱۵۹۸
۱۳۹۹/۰۹/۰۳

عالییی بود نکته های بسیار خوب و مفید بزرگی رو معرفی کردند

خاله و علی
۱۴۰۲/۰۵/۲۰

صحبت خاصی نداشت بنظر من تکراری بود بعضی توصیه‌هاش هم زیاد درست نیست

زمان

۱ ساعت و ۱ دقیقه

حجم

۵۵٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۱ ساعت و ۱ دقیقه

حجم

۵۵٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۲۰,۰۰۰
۱۲,۰۰۰
۴۰%
تومان