دانلود کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک با صدای میلاد فتوحی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک اثر رابرت سایمونز

دانلود و خرید کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک

انتشارات:استودیو نوار
امتیاز:
۴.۰از ۵ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک

 هفت پرسش استراتژیک؛ رویکردی ساده برای اجرای بهتر استراتژی کتابی از رابرت سایمونز در حوزه کسب‌وکار است.

برای راه‌اندازی هر کسب‌وکار یا مدیریت بی‌نقص هر مجموعه‌ای، باید استراتژی داشت. استراتژی همان برنامه پیشرفت، اهداف کوتاه‌مدت یا بلندمدتی است که هر مدیر یا صاحب کسب‌وکاری در نظر می‌گیرد، اما آیا پیاده‌سازی هر استراتژی‌ای موفقیت‌آمیز است؟ هر استراتژی یا راهکاری، مناسب ما و کسب‌وکارمان است و ما را به نتیجه مطلوب می‌رساند؟

قطعا این‌طور نیست. برای کارآمدی استراتژی‌ها باید آزمون و خطا کرد تا دست‌آخر بهترینِ آن‌ها را به‌عنوان نقشه راه انتخاب کرد. اما حالا این سوال پیش می‌آید که آیا هر فردی فرصت این را دارد که کارآمدی و بهره‌وری استراتژی‌هایش را آزمایش کند تا شیوه مطلوب را بیابد؟ در واقع هیچ مدیر یا صاحب کسب‌وکاری آن‌قدر فرصت ندارد که به آزمایش راهکارها و روش‌هایش بپردازد. چاره چیست؟ بهره‌مندی از تجربه‌ها و نظرات تئوری و عملی صاحب‌نظران.

درباره کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک

کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک نوشته اقتصاددان و استاد مدرسه کسب‌وکارِ هاروارد، رابرت سایمونز، است. هدف اصلی این استاد مدیریت بازارگانی، این است که نشان بدهد استراتژی مناسب با پاسخ گفتن به هفت پرسش استراتژیک شکل می‌گیرد.

این کتاب صوتی حاصل ۲۵ سال مطالعه گسترده نویسنده در زمینه سیستم‌های مدیریت و مصاحبه‌های متعدد با ده‌ها مدیر شرکت‌های مختلف است. در اصل، این هفت پرسش، آزمون و بازنگری شده‌اند و امتحان خود را پس داده‌اند.

کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک هفت بخش دارد که در هر بخش، هفت سوال مهم مطرح شده است. این پرسش‌ها، شما را در چیدن استراتژی درست برای کسب‌وکارتان راهنمایی می‌کند.

رویکرد این کتاب، راهنمایی برای پرسیدن پرسش‌های درست از خودتان و دیگران برای اطمینان از بهترین شکل اجرای استراتژی‌هاست. فرقی ندارد که مدیر یک کسب‌وکار نوپا هستید یا مدت‌هاست در عرصه‌ای فعالیت می‌کند؛ این کتاب به شما کمک می‌کند تا استراتژی‌های خود را بسنجید. همچنین اگر به‌عنوان مشاور، کسب‌وکارها را راهنمایی می‌کنید، این کتاب آگاهی شما درباره استراتژی‌ها و راه‌های عملی را بیشتر می‌کند. حتی اگر هیچ‌کدام از این‌ها هم نباشید،

 شنیدن این کتاب به شما کمک می‌کند تا برای هر هدف و مدیریت هر چیزی، هدفمند عمل کنید و به بیراهه نروید. 

شنیدن کتاب هفت پرسش استراتژیک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر می خواهید راه و روش چیدن استراتژی درست برای کسب وکارتان را بیاموزید، این کتاب را گوش کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۵ ساعت و ۲۱ دقیقه

حجم

۲۲۲٫۸ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۵ ساعت و ۲۱ دقیقه

حجم

۲۲۲٫۸ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۵۰,۰۰۰
تومان