با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی کچل کفتر باز اثر صمد  بهرنگی

دانلود و خرید کتاب صوتی کچل کفتر باز

۳٫۸ از ۵ نظر
۳٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کچل کفتر باز  نوشته  صمد  بهرنگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کچل کفتر باز

کتاب صوتی کچل کفتر باز اثر صمد بهرنگی درباره کچل فقیری است که آه در بساط ندارد و به همراه مادر پیرش زندگی می‌کند. او مورد ظلم حاکم قرار می‌گیرد و تصمیم می‌گیرد که حقش را از حاکم بگیرد. 

داستان صوتی کچل کفتر باز را با صدای گرم مهدی پاکدل بشنوید و به دنیای کچل و حاکم سفر کنید.

درباره کتاب صوتی کچل کفتر باز

کتاب صوتی کچل کفتر باز داستان کچل فقیری است که به همراه مادرش زندگی می‌کند. آن‌ها خیلی فقیرند و در حیاطشان فقط یک درخت توت و یک بز دارند. حاکم به کچل کفتر باز ظلم می‌کند و او تصمیم می‌گیرد تا حقش را از پادشاه بگیرد. همین می‌‌شود که به کمک کفترهایش نامرئی می‌شود. او حالا به مبارزه حاکم می‌رود و حق مردم و همه فقیران را از حاکم می‌ستاند.

کتاب صوتی کچل کفتر باز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان، نوجوانان و علاقه‌مندان به ادبیات داستانی از شنیدن کتاب صوتی کچل کفتر باز لذت می‌برند.  

درباره‌ صمد بهرنگی

صمد بهرنگی متولد ۲ تیر ۱۳۱۸ در تبریز آموزگار، منتقد اجتماعی، داستان‌نویس، مترجم، و پژوهش‌گر فولکلور آذربایجانی بود. او داستان‌های بسیاری نوشت و مهم‌ترین و معروف‌ترین داستانش ماهی سیاه کوچولو نام دارد. این کتاب با تصویرگری فرشید مثقالی جایزه براتیسلاوا را از آن خود کرده است. صمد بهرنگی درسش را در رشته‌ی زبان و ادبیات انگلیسی در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه تبریز خواند و همزمان به کار معلمی نیز مشغول بود. بهرنگی در ۹ شهریور ۱۳۴۷ در ارسباران به علت غرق شدن در رود ارس چشم از دنیا فروبست.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰٫۲ مگابایت