با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها این جوری‌اند اثر لیلا آقالو

دانلود و خرید کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها این جوری‌اند

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها این جوری‌اند  نوشته  لیلا آقالو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها این جوری‌اند

کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها این جوری‌اند، مجموعه داستان‌های برگزیده‌ی جایزه ا.هنری در سال ۱۹۹۸ است که لیلا آقالو انتخاب و ترجمه کرده است.

درباره‌ی کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها این جوری‌اند

کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها این جوری‌اند، مجموعه یازده داستان کوتاه است که در سال ۱۹۹۸ برنده‌ی جایزه ا.هنری شدند. جایزه ا. هنری هرسال به عنوان یکی از معتبرترین جوایز ادبی آمریکا، به داستان‌های منتخب نشریات آمریکا و کانادا اهدا می‌شود. این جایزه را به افتخار ویلیام سیدنی پورتر که به نام هنری ا.هنری معروف بود، نام‌گذاری کردند. او در طول حیاتش، چهارصد داستان کوتاه نوشت که همگی آن‌ها به دلیل خلاقیت بی‌نظیر و طنز ظریفش، به عنوان بهترین نمونه‌های داستان کوتاه در دنیا شناخته می‌شوند. 

کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها این جوری‌اند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر به ادبیات داستانی و داستان کوتاه علاقه دارید، شنیدن کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها این جوری‌اند را به شما پیشنهاد می‌کنیم. کتاب صوتی اینجا همه آدم‌ها این جوری‌اند برای کسانی که دوست دارند با آثار موفق دنیا آشنا شوند هم گزینه‌ای عالی به شمار می‌رود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۰ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۱۶٫۰ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۱۶٫۰ مگابایت