با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هر جا روید مقصد همانجاست

دانلود و خرید کتاب صوتی هر جا روید مقصد همانجاست

۳٫۰ از ۳ نظر
۳٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هر جا روید مقصد همانجاست  نوشته  جان کابات‌زین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هر جا روید مقصد همانجاست

کتاب هرجا روید مقصد همانجاست اثر جان کابات زین کتابی درباره راه‌های موفقیت، تمرکز، توجه و رشد فردی است.

 درباره کتاب صوتی هر جا روید مقصد همانجاست

 جان کابات زین عقیده دارد هر جا که بروید مقصد همان‌جاست. هر چه که انجام دهید، همان چیزی بوده که نهایتاً باید انجام می‌دادید. به هرچه که هم‌اکنون فکر می‌کنید، همان چیزی است که در ذهنتان بوده. هرچه تا کنون برایتان رخ داده، دیگر رخ داده است. مسئله مهم این است که چطور می‌خواهید با آن برخورد کنید؟ به عبارت دیگر «حالا چه کار باید کرد؟»

خوشتان بیاید یا نه، این لحظه همان چیزی است که باید واقعاً رویش کار کنیم. با این حال همه ما خیلی راحت طوری زندگی می‌کنیم که انگار برای لحظه‌ای فراموش می‌کنیم که اینجا هستیم، همان‌جا که پیش از این بوده‌ایم، و در وضعیتی هستیم که در آن قرار داریم. در هر لحظه خود را در دو راهی اینجا و اکنون گرفتار می‌بینیم. اما زمانی که ابرهای فراموشی بر فراز آنجا که هم‌اکنون حضور داریم می‌آید، در همان لحظه گم می‌شویم. «حالا چه کار باید کرد؟» به مشکلی واقعی تبدیل می‌شود.

 جان کابات زین در این کتاب صوتی به شما می‌گوید در چنین مواقعی چه کار باید بکنید. کافی است کتاب جالب او را گوش کنید. او در این کتاب شما را به ماهیت توجه کامل داشتن رهنمون می‌شود و به شما اموزش می‌دهد که چگونه در هر کاری و طور کلی بر بودن خود در این جهان هستی تمرکز و توجه کامل داشته باشید. 

بخش اول، به منطق و شرایط اجرا تمرین فردی، توجه کامل یا عمیق‌تر کردن آن می‌پردازد. این بخش خواننده را به چالش وا می‌دارد تا با وارد کردن توجه کامل به زندگی خود به روش های مختلف تجربه بیاندوزد. بخش دوم، برخی جنبه‌های اصلی روش رسمی مراقبه را بررسی می‌کند. روش رسمی عبارت است از دوره‌های زمانی خاص که ما به طور هدفدار دیگر فعالیت‌ها را متوقف می‌کنیم و به روش‌هایی خاص به پرورش توجه کامل و تمرکز می‌پردازیم. 

بخش سوم نیز گستره‌ای از کاربرد‌ها و جنبه‌های فکری مختلف در توجه کامل را بررسی می‌کند. 

 شنیدن کتاب هر جا روید مقصد همانجاست را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و رشد فردی را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کتابگردون
۱۴۰۰/۰۲/۲۰

در مورد کیفیت کتاب باید بگم که به نظرم خوانش کتاب خوب بود خیلی آروم و با آرامش خونده میشد و به موضوع اصلی کتاب برای راهبردهای کاهش استرس میومد.

mahsa
۱۴۰۰/۰۵/۰۳

موضوع کتاب خیلی خوب بود،لحن گوینده ی کتاب بسیار عالی بود.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱۱٫۶ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱۱٫۶ مگابایت