با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تغذیه شاد

دانلود و خرید کتاب صوتی تغذیه شاد

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تغذیه شاد  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تغذیه شاد

کتاب صوتی تغذیه شاد اثر دارن هاردی، کتابی جذاب است که درباره‌ی اهمیت تغذیه‌ی مناسب برای داشتن یک زندگی سالم و موفق صحبت می‌کند. 

نسخه صوتی کتاب تغذیه‌ی شاد را با صدای گرم مصطفی طالبیان بشنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی تغذیه شاد

درباره‌ی اهمیت تغذیه‌ی سالم همه می‌دانیم. اما دلایل مختلفی باعث می‌شود تا نتوانیم به آنچه که درباره‌ی تغذیه‌ی سالم می‌دانیم، عمل کنیم. دارن هاردی در کتاب صوتی تغذیه شاد درباره‌ی این صحبت می‌کند که تغذیه‌ی سالم می‌تواند برای بدن ما، نقش سوخت را بازی کند. بنابراین مهم است که چه سوختی به بدنمان می‌رسانیم. او همچنین از مردم می‌خواهد تا رژیم‌های غذایی مختلف را امتحان کنند تا بتوانند تغییرات جسمی و روحی خود را بررسی کنند. این موضوع سبب می‌شود تا بفهمیم که بهترین نوع تغذیه برای بدن و زندگی ما چیست. 

یکی دیگر از موضوعاتی که دارن هاردی در کتاب صوتی تغذیه شاد از آن صحبت می‌کند، تاثیر مافیای غذا در سراسر دنیا است. او می‌گوید که آن‌ها برای رسیدن به سود بهتر و بیشتر به تبلیغ می‌پردازند و مردم را به خوردن و مصرف غذای بیشتر تشویق می‌کنند. او همیچنین کتاب صوتی تغذیه شاد را با شوخی‌های خود که هرکدام به اهمیت غذای سالم اشاره می‌کنند، جذاب‌تر کرده است. 

کتاب صوتی تغذیه شاد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی تغذیه شاد برای تمام کسانی است که به داشتن زندگی سلامت و تغذیه‌ی خود اهمیت می‌دهند. 

درباره‌ی دارن هاردی

دارن‌هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است او تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت بود که یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آنها بردارد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. دارن هاردی مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک می‌کنند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها «اثر مرکب» است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۱٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۱٫۳ مگابایت