با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت زمان؛ به روش اساتید هاروارد

دانلود و خرید کتاب صوتی مدیریت زمان؛ به روش اساتید هاروارد

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مدیریت زمان؛ به روش اساتید هاروارد  نوشته  تیم چطور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مدیریت زمان؛ به روش اساتید هاروارد

کتاب صوتی مدیریت زمان؛ به روش اساتید هاروارد اثر تیم چطور، راه و روش مدیریت زمان برای رسیدن به بهترین و مطلوب‌ترین و نتیجه در انجام وظایف را به ما می‌آموزد.

می‌توانید برای یادگیری این هنر، کتاب صوتی مدیریت زمان؛ به روش اساتید هاروارد را با صدای میلاد فتوحی بشنوید.  

درباره‌ی کتاب صوتی مدیریت زمان؛ به روش اساتید هاروارد

مدیریت زمان یک هنر است. این هنر زمان‌هایی به کار می‌آید که باید در طول یک بازه زمانی مشخص به وظایف زیادی رسیدگی کنیم. ممکن است فشار کاری به مرور زمان زیاد شود، درس‌ها سنگین‌تر شوند، کارهای خانه و ... هجوم بیاورند و ... اما ما با یک میزان انرژی مشخص بمانیم. به همین دلیل لازم است تا به وسیله‌ی مدیریت صحیح زمان، فشار را از روی دوش خودمان برداریم.

در کتاب صوتی مدیریت زمان؛ به روش اساتید هاروارد می‌آموزیم که چگونه می‌توانیم کارها را اولویت‌بندی کنیم، با انجام کار کمتر، خروجی بیشتری بگیریم، عادات بد را کنار بگذاریم، حجم کارهای زیاد را تقسیم کنیم و ...

کتاب صوتی مدیریت زمان؛ به روش اساتید هاروارد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی مدیریت زمان؛ به روش اساتید هاروارد برای تمام کسانی است که در طول روز با مشغولیت‌های بسیاری سروکار دارند و باید به وظایف زیادی رسیدگی کنند. اگر شما هم به این فکر کرده‌اید که با هنر مدیریت زمان آشنا شوید، کتاب صوتی مدیریت زمان؛ به روش اساتید هاروارد برای شما است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۵ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳۸٫۱ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳۸٫۱ مگابایت